Kategorie
Skocz do zawartości

Najlepszy ADWOKAT od ROZWODÓW/Spraw rodzinnych

Gość Julia_P
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

• Odpowiedzi 129
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Tylko mecenas Igor Klimkowski. Prowadził moją sprawę rozwodową. Wydawało mi się, że będzie trwała bardzo długo, a nam udało się wszystko zamknąć już na drugiej rozprawie :) Taki prawnik to złoto! Mega pomocny i kontaktowy. Można do niego przedzwonić na numer 600365228, on odbiera, nie tam żadna sekretarka :) Polecam :)

Wybór Adwokata do rozwodu to tak jak decyzja o ślubie. Trzeba podjąć mądrą i rozważną decyzję i sprawdzić dokładnie z kim się ma do czynienia. Jak długo ktoś jest adwokatem. W czym się specjalizuje i czy ma sukcesy. Popytać znajomych i dokładnie sprawdzić w necie kogo ludzie polecają i od kiedy o danym adwokacie są opinie w internecie. W ten sposób ja trafiłam do Adwokat Magdaleny Chróścielewskiej. To renomowana kancelaria specjalizująca się w sprawach rodzinnych, działająca od wielu lat i odnosząca ogromne sukcesy. Bardzo trudno jest się tam umowic na wizytę bo nie maja wolnych terminów ale jak juz mi się udało to poczułam się jakbym weszła do innego świata. Widać, że wszystko od samego wnętrza kancelarii aż po obsługę jest zrobione po to aby zapewnić klientowi luksus i obsługę na najwyższym światowym poziomie. Co do prowadzenia sprawy to Pani Chróścielewska jest prawdziwym strategiem. Wyprzedza ruchy drugiej strony o lata świetlne co daje niesamowitą przewagę i jest gwarancją pewnego sukcesu. Setki przeprowadzonych spraw robią swoje. Oczywiście moja sprawa zakończyła się 100 % sukcesem a ja gdybym miała jeszcze raz się rozwodzić wybrałabym tę samą kancelarię. Pozdrawiam Panią Adwokat Magdalenę Chróścielewską życząc jej kolejnych sukcesów w Nowym Roku a wszystkim poszukującym adwokata życzę żeby to właśnie im udało się żeby ich sprawę poprowadziła właśnie Pani Chróścielewska.

• 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Moim zdaniem gwarancją wygrania sprawy jest wybranie Pani Adwokat Magdaleny Chróścielewskiej. To specjalistka od spraw trudnych i beznadziejnych tak jak moja. Poprzedni prawnik wiele mówił a nic nie robił. Poszłam do Pani Adwokat i cieszę się z wygranej. Nie ma to jak wybrać sprawdzonego adwokata a wieloletnim doświadczeniem. tutaj namiar 666609065

Gość Roxana72

Pan mecenas Igor Klimkowski to fantastyczny fachowiec. Bardzo dziękuję za jego ludzkie podejście do sprawy. Co mnie cieszy - zawsze stawiał się osobiście na spotkaniach i rozprawach. Polecam przedzwonić pod numer 600365228 i się z mecenasem umówić na spotkanie.

Gość Radosław

Parę miesięcy temu byłem u mecenasa Igora Klimkowskiego na poradzie. Przekonało mnie to co mówił. Zaryzykowałem i złożyłem wniosek o rozwód z winy żony. Powiem tyle... Warto było - wina żony to czego chciałem. Dzięki mecenasowi mogę spać spokojnie, że żona nie będzie ode mnie żądać alimentów.

Jak chcesz to zadzwoń do Pani Adwokat Chróścielewskiej. Ma bardzo profesjonalne, w 100% rzetelne podejście do swoich obowiązków oraz klientów. Prowadziła moją sprawę rozwodową, choć inni prawnicy (albo raczej pseudoprawnicy) jedynie rozkładali ręce, nie wiedząc, jak się do tej sprawy zabrać. A tutaj? Zupełnie inaczej. Pani Adwokat Magdalena podszedł do sprawy profesjonalnie i sprawę wygrałyśmy.

Gość zadowolony

Świetna obsługa, super kontakt osobisty, telefony odbiera pan mecenas nie żadna sekretarka :) Pomoc bardzo skuteczna, oby więcej takich adwokatów jak pan Igor Klimkowski. Polecam współpracę.

Ja najpierw szukałam w internecie i znalazłam blog www.rodzinne-prawo.pl okazało się ,że prowadzi go bardzo chwalona przez Was Adwokat Magdalena Chróścielewska. Byłam u niej ze sprawą i muszę powiedzieć, że pierwsza klasa. Polecam!

Gość Kajakaja

Pan mecenas Igor Klimkowski to adwokat godny polecenia! Bardzo rzeczowo, skrupulatnie i z pełnym zaangażowaniem podchodzi do tematu, nie traktuje człowieka z góry, co naprawdę jest bardzo ważne. Dziękuję jeszcze raz i pozdrawiam.

Gość Kira1973

Dziękuję mecenasowi Igorowi Klimkowskiemu za pełen profesjonalizm i świetnie podejście do sprawy. Otrzymałam ogromną pomoc prawna dzięki czemu udało się wygrać sprawę. A był to rozwód z orzeczeniem o winie więc nic łatwego...

Gość Minunia12

Tyle dobrego słyszałam o Kancelarii Pani Adwokat Magdaleny Chróścielewskiej u mnie w pracy, że wchodząc tam miałam naprawdę wysokie oczekiwania... i wszystkie zostały zrealizowane! Ludzie z klasą i prawdziwą znajomością tematu. Mogę z całą stanowczością polecić!

Gość Marysiaodrysia

Tylko mecenas Igor Klimkowski. Piszę to z własnego doświadczenia bo bez jego pomocy raczej sprawa rozwodowa by się ciągnęła w nieskończoność... Z jego pomocą poszło szybko i sprawnie, i co najważniejsze - skutecznie. Polecam

Muszę przyznać, że byłam bardzo zadowolona z poziomu usług. mecenasa Igora Klimkowskiego. Prowadził sprawę w sposób bardzo fachowy, terminowy i stale informował mnie o stanie sprawy. Wcześniej korzystałam z usług innych prawników i np. 4 miesiące czekałam na wniesienie pozwu albo wysyłali na większość spraw aplikantów. Tutaj wszystko odbywało się w sposób fachowy i co najważniejsze osobiście. Takich mecenasów warto polecać, tutaj namiary na mecenasa http://www.klimkowski-kancelaria.pl/

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
 Udostępnij

• Dodaj nową pozycję...