Skocz do zawartości

Gratyfikant- czy jest możliwość zmiany składek ZUS po najnowszej aktualizacji?

gratfikant zus składki staż aktualizacja

wróć do serwisu Kadry 1 odpowiedź w tym temacie

#1 Guest_Katarzyna

Guest_Katarzyna
  • Goście

Napisano 09 styczeń 2020 - 14:11

Witam
Mam problem z wypłatą stażu w programie gratyfikant po aktualizacji 1.60 , a mianowicie przy wypłacie stażu ( kod 0920)
Składki stażysty opłaca tylko pracodawca, a teraz przy nowej aktualizacji nalicza składki po dwóch stronach: pracownika i pracodawcy ( przed aktualizacją zmieniałam ręcznie wysokość składek, a obecnie nie mam takiej możliwości, ponieważ automatycznie nalicza mi składki bez możliwości poprawy)
Błędne wyliczenie:
Pracodawca:
emerytalne: 97,35 zł
rentowe: 64,83 zł
wypadkowe: 9,28 zł
Pracownik:
rentowe: 14,96 zł

Prawidłowe wyliczenie:

Pracodawca
emerytalne: 194,69 zł
Rentowe: 79,79 zł
Wypadkowe: 9,28 zł

po stronie pracownika brak

#2 Guest_Agnieszka

Guest_Agnieszka
  • Goście

Napisano 23 styczeń 2020 - 11:20

Witam
Mam problem z wypłatą stażu w programie gratyfikant po aktualizacji 1.60 , a mianowicie przy wypłacie stażu ( kod 0920)
Składki stażysty opłaca tylko pracodawca, a teraz przy nowej aktualizacji nalicza składki po dwóch stronach: pracownika i pracodawcy ( przed aktualizacją zmieniałam ręcznie wysokość składek, a obecnie nie mam takiej możliwości, ponieważ automatycznie nalicza mi składki bez możliwości poprawy)
Błędne wyliczenie:
Pracodawca:
rentowe: 64,83 zł
wypadkowe: 9,28 zł
Pracownik:
rentowe: 14,96 zł

Prawidłowe wyliczenie:

Pracodawca
emerytalne: 194,69 zł
Rentowe: 79,79 zł
Wypadkowe: 9,28 zł

po stronie pracownika brak

Mam taki sam problem. Udało się komuś ustawić Gratyfikanta na naliczanie staży (całość składek ZUS po stronie pracodawcy)? 

Pozdrawiam

AGnieszka

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: gratfikant, zus, składki, staż, aktualizacja

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych