Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Zdjęcie

Wycinka drzew bez zezwolenia w 2020 r.

22 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Prawo

Admin Prawo

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 672464 postów

Napisano 03 styczeń 2020 - 14:06

Jakie drzewa można wycinać na własnej posesji bez zezwolenia? Czy w 2020 r. zmienią się przepisy dotyczące wycinki drzew?

Powrót do artykułu: Wycinka drzew bez zezwolenia w 2020 r.

#2 Guest_Ela

Guest_Ela
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2020 - 14:06

a jak ma się to do działalności gospodarczej na własnej posesji? Po takiej wycince jest okres chyba 5 czy 3 lat? Jak to jest.... ktoś może podpowiedzieć..

#3 G0siaa

G0siaa

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 446 postów

Napisano 24 kwiecień 2020 - 17:13

Świetny artykuł. Ja także zdecydowałam się na wycięcie kilku drzew, ponieważ zagrażały mojej posesji. Po uzyskaniu zgody skontaktowałam się z firmą  www.arkadiuszsykos.pl. Wycinkę przeprowadzili profesjonalnie i terminowo.

#4 Guest_rolnik

Guest_rolnik
  • Goście

Napisano 17 listopad 2020 - 07:04

Wielka tragedia że nasz rząd ugiął się pod naporem ekoterrorystòw. Ja mam sporo ziemi i chętnie bym sobie ją trochę zalesił, gdybym mógł potem te drzewa wyciąć kiedy by mi pasowało. Ale teraz, gdy muszę się urzędnika prosić o pozwolenie to ja dziękuję. Karczuję drzewka jeszcze za młodu, żeby nie mieć problemu jak urosną.

#5 Guest_Rolnik

Guest_Rolnik
  • Goście

Napisano 17 listopad 2020 - 07:05

Wielka tragedia że nasz rząd ugiął się pod naporem ekoterrorystòw. Ja mam sporo ziemi i chętnie bym sobie ją trochę zalesił, gdybym mógł potem te drzewa wyciąć kiedy by mi pasowało. Ale teraz, gdy muszę się urzędnika prosić o pozwolenie to ja dziękuję. Karczuję drzewka jeszcze za młodu, żeby nie mieć problemu jak urosną.

#6 Guest_Rolnik

Guest_Rolnik
  • Goście

Napisano 17 listopad 2020 - 07:05

#7 Guest_Rolnik

Guest_Rolnik
  • Goście

Napisano 17 listopad 2020 - 07:07

Ja mam sporo ziemi i chętnie bym sobie ją trochę zalesił, gdybym mógł potem te drzewa wyciąć kiedy by mi pasowało. Ale teraz, gdy muszę się urzędnika prosić o pozwolenie to ja dziękuję. Karczuję drzewka jeszcze za młodu, żeby nie mieć problemu jak urosną.

#8 Guest_Rolnik

Guest_Rolnik
  • Goście

Ja mam sporo ziemi i chętnie bym ją trochę zalesił, gdybym mógł potem te drzewa wyciąć kiedy by mi pasowało. Ale teraz, gdy muszę się urzędnika prosić o pozwolenie to ja dziękuję. Karczuję drzewka jeszcze za młodu, żeby nie mieć problemu jak urosną.

#9 Guest_Rolnik

Guest_Rolnik
  • Goście

Ja mam sporo ziemi i chętnie bym ją trochę zalesił, gdybym mógł potem te drzewa wyciąć kiedy by mi pasowało. Ale teraz, gdy muszę się urzędnika prosić o pozwolenie to ja dziękuję. Karczuję drzewka jeszcze za młodu, żeby nie mieć problemu jak urosną.

#10 Guest_Rolnik

Guest_Rolnik
  • Goście

Napisano 17 listopad 2020 - 07:08

Ja mam sporo ziemi i chętnie bym ją zalesił, gdybym mógł drzewa wyciąć kiedy by mi pasowało. Ale teraz, gdy muszę się urzędnika prosić o pozwolenie to ja dziękuję. Karczuję drzewka jeszcze za młodu, żeby nie mieć problemu jak urosną.

#11 Guest_Rolnik

Guest_Rolnik
  • Goście

Napisano 17 listopad 2020 - 07:08

Ja mam sporo ziemi i chętnie bym ją zalesił, gdybym mógł drzewa wyciąć kiedy by mi pasowało. Ale teraz, gdy muszę się gminy prosić o pozwolenie to ja dziękuję. Karczuję drzewka jeszcze za młodu, żeby nie mieć problemu jak urosną.

#12 Guest_Rolnik

Guest_Rolnik
  • Goście

Napisano 17 listopad 2020 - 07:09

Ja mam sporo ziemi i chętnie bym ją zalesił, gdybym mógł drzewa wyciąć kiedy by mi pasowało. Ale teraz, gdy muszę się kogoś prosić o pozwolenie to ja dziękuję. Karczuję drzewka jeszcze za młodu, żeby nie mieć problemu jak urosną.

#13 Guest_Rolnik

Guest_Rolnik
  • Goście

Napisano 17 listopad 2020 - 07:10

Ja mam sporo ziemi i chętnie bym cześć zalesił, gdybym mógł drzewa wyciąć kiedy by mi pasowało. Ale gdy muszę się kogoś prosić o pozwolenie to ja dziękuję. Karczuję drzewka jeszcze za młodu, żeby nie mieć problemu jak urosną.

#14 Guest_Rolnik

Guest_Rolnik
  • Goście

Ja mam sporo ziemi i chętnie bym cześć zalesił, gdybym mógł drzewa wyciąć kiedy by mi pasowało. Ale gdy muszę się kogoś prosić o pozwolenie to ja dziękuję. Karczuję drzewka jeszcze za młodu

#15 Guest_Rolnik

Guest_Rolnik
  • Goście

Ja mam sporo ziemi i chętnie bym część zalesił, gdybym mógł drzewa wyciąć. Ale gdy muszę się kogoś prosić o pozwolenie to ja dziękuję. Karczuję drzewka jeszcze za młodu

#16 Guest_Rolnik

Guest_Rolnik
  • Goście

Napisano 17 listopad 2020 - 07:11

Ja mam sporo ziemi i chętnie bym część zalesił, gdybym mógł drzewa wyciąć. Ale gdy muszę się kogoś prosić o pozwolenie to ja dziękuję. Wycinam drzewka jeszcze za młodu

#17 Guest_Rolnik

Guest_Rolnik
  • Goście

Napisano 17 listopad 2020 - 07:11

Ja mam sporo ziemi i chętnie bym część zalesił, gdybym mógł drzewa wyciąć. Ale gdy muszę się kogoś prosić o pozwolenie to ja dziękuję.

#18 Guest_Rolnik

Guest_Rolnik
  • Goście

Napisano 17 listopad 2020 - 07:12

Ja mam sporo ziemi i chętnie bym część zalesił, gdybym mógł drzewa wyciąć. Ale gdy muszę się kogoś prosić o pozwolenie ?

#19 Guest_Rolnik

Guest_Rolnik
  • Goście

Napisano 17 listopad 2020 - 07:12

Ja mam sporo ziemi bym część zalesił, gdybym mógł drzewa wyciąć. Ale gdy muszę się kogoś prosić o pozwolenie ?

#20 G0siaa

G0siaa

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 446 postów

Napisano 24 styczeń 2021 - 19:15

Ja zdecydowałam się na ścięcie jeszcze jednego drzewa z terenu mojej posesji. Na szczęście udało mi się uzyskać potrzebne zezwolenie, ponieważ mogło ono zagrażać domownikom. Na stronie: https://www.dzwigizi...ew-na-wysokosci dowiedziałam się dokładnie, jak zabrać się za wycinkę niechcianego drzewa. Na szczęście przy pomocy żurawia jego usunięcie nie stanowiło dla nas żadnego problemu. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy