Skocz do zawartości

Zdjęcie

Komu opłaca się faktoring?

wróć do serwisu Moja Firma 2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moja Firma

Admin Moja Firma

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 102863 postów

Napisano 03 styczeń 2020 - 09:58

Usługi faktoringowe w Polsce rozwijają się bardzo dynamicznie. Coraz więcej przedsiębiorstw, zmagających się z problemami zatorów finansowych, dostrzega korzyści tego rozwiązania, które pozwala zachować płynność finansową, a przy tym nie obciąża struktury bilansu firmy. Wzrost zainteresowania tą usługą jest na tyle wysoki, że czyni Polskę jednym z najszybciej rosnących rynków faktoringowych w Europie.

Powrót do artykułu: Komu opłaca się faktoring?

#2 Guest_User

Guest_User
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2020 - 09:58

Do wystawiania faktur w swojej firmie warto wybrać odpowiednie oprogramowanie, które będzie cały czas rozwijane i wspierane. Sprawdź jakie funkcje oprócz fakturowania oferuje Firmao.pl program w chmurze CRM/ERP. Dzięki takiemu oprogramowaniu zaoszczędzisz wiele pracy i czasu. Z kodem UYGDE543 uzyskasz 10% rabatu. Firmao.pl/oferty

#3 aniolek

aniolek

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 452 postów

Napisano 28 luty 2020 - 15:23

Świetnie, że można na tym forum uzyskać takie porady. Ja bardzo długo szukałam wskazówek dotyczących faktoringu i finalnie zdecydowałam się na wypróbowanie tego rozwiązania w mojej firmie. Mój wybór padł na usługi, o których informacje znalazłam tutaj: https://pragmago.pl/ Obecnie mam pewność, że płynność finansowa mojego przedsiębiorstwa jest dobra dzięki czemu mogę liczyć na współpracę z bardzo dobrymi kontrahentami.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych