Skocz do zawartości

Zdjęcie

Faktoring - kto może z niego skorzystać?

wróć do serwisu Moja Firma 12 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moja Firma

Admin Moja Firma

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 102826 postów

Napisano 03 styczeń 2020 - 09:55

Faktoring jest dobrym rozwiązaniem na brak płynności finansowej. Wiele firm musi radzić sobie z zatorami płatniczymi, utrudniającymi bieżące funkcjonowanie i uniemożliwiającymi dalszy rozwój. Rozwiązaniem dla tych przedsiębiorstw jest faktoring, który jako metoda finansowania stale zyskuje na popularności. Powstaje jednak pytanie czy każda firma może skorzystać z tej usługi?

Powrót do artykułu: Faktoring - kto może z niego skorzystać?

#2 Guest_User

Guest_User
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2020 - 09:55

Do wystawiania faktur w firmie warto wybrać oprogramowanie, które będzie cały czas rozwijane i wspierane. Przetestuj jakie funkcje oprócz fakturowania oferuje Firmao.pl program w chmurze CRM/ERP. Dzięki takiemu oprogramowaniu zaoszczędzisz wiele pracy i czasu. Z kodem UYGDE543 uzyskasz 10% rabatu. Dostępne jest aktualnie 14 dni okresu testowego. Firmao.pl/oferty

#3 Guest_Mel

Guest_Mel
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2020 - 14:32

Każdy przedsiębiorca może skorzystać z faktoringu. Istnieją również rozwiązania od pierwszego dnia działalności a nawet dla freelancerów.

#4 Guest_Frac

Guest_Frac
  • Goście

Napisano 06 styczeń 2020 - 20:19

@Mel podpowiesz gdzie najlepiej szukać właśnie dobrego podejścia faktoringowego dla freelancerów?

#5 Guest_Mel

Guest_Mel
  • Goście

Napisano 07 styczeń 2020 - 14:48

Na Twoim miejscu uderzałabym do Idea Money, oferują taką usługę no i są dużym, zewnętrznym faktorem - sprawdzonym z resztą w moim otoczeniu

#6 Guest_Frac

Guest_Frac
  • Goście

Napisano 07 styczeń 2020 - 22:08

Na Twoim miejscu uderzałabym do Idea Money, oferują taką usługę no i są dużym, zewnętrznym faktorem - sprawdzonym z resztą w moim otoczeniu

a podpowiesz rodzaj? Korzystasz z faktoringu u nich?

#7 Guest_Mel

Guest_Mel
  • Goście

Napisano 08 styczeń 2020 - 16:28

Akurat ja nie, ale w moim otoczeniu sporo osób ma faktoring, najlepsze opinie docierają o nich. Rodzaj to kwestia sytuacji i tego co potrzebujesz, najlepiej będzie skontaktować się z jakimś doradcą

#8 Guest_Frac

Guest_Frac
  • Goście

Napisano 09 styczeń 2020 - 10:52

Akurat ja nie, ale w moim otoczeniu sporo osób ma faktoring, najlepsze opinie docierają o nich. Rodzaj to kwestia sytuacji i tego co potrzebujesz, najlepiej będzie skontaktować się z jakimś doradcą

No tak, to w sumie zrozumiałe...a właśnie jeśli chodzi o tych doradców..to raczej chętni do pomocy? Jak jest właśnie z kontaktem już bardziej długofalowym?

#9 Guest_Frac

Guest_Frac
  • Goście

Napisano 09 styczeń 2020 - 10:52

No tak, to w sumie zrozumiałe...a właśnie jeśli chodzi o tych doradców..to raczej chętni do pomocy? Jak jest właśnie z kontaktem już bardziej długofalowym?

#10 Guest_Mel

Guest_Mel
  • Goście

Napisano 09 styczeń 2020 - 16:59

z tego co wiem to bardzo kompetentni. Dobiorą Ci odpowiednią opcję na początku a później również służą pomocą, nie słyszałam o złych doświadczeniach

#11 Guest_Karol

Guest_Karol
  • Goście

Napisano 10 styczeń 2020 - 21:16

Ja trafilem na bardzo ogarnietego doradce. Pomogl mi bardzo, dobrze wytluamczyk, ja mam faktoring w smeo

#12 Guest_Mich00

Guest_Mich00
  • Goście

Napisano 12 styczeń 2020 - 18:38

wiele jest teraz firm, ale to wcale nie znaczy że to dobrze. Łatwo można się sparzyć wybierając pierwszą lepszą firmę, więc zachęcam do cierpliwości i szukania opinii

#13 Guest_Zbyszek

Guest_Zbyszek
  • Goście

Napisano 14 styczeń 2020 - 16:57

Dołączę się do dyskusji. Moja firma działa w 3 krajach. Korzystam z usług dwóch firm, jak do tej pory. Faktury w pln  - mam usługę w monevia.pl natomiast

w eur, czk oraz w pln  - w credstep.pl Obie Firmy spełniają moje oczekiwania. Mam bardzo dobry kontakt z doradcami. Do tej pory dzięki szybkiej gotówce na koncie płacić pracownikom na czas. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy