Skocz do zawartości

Zdjęcie

Czy warto składać CV bezpośrednio w firmie?

Wrocław

wróć do serwisu Księgowość 3 odpowiedzi w tym temacie

#1 morricone

morricone

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 02 styczeń 2020 - 23:22

Dzień dobry, 

mam pytanie, jako, że szukam od jakiegoś czasu pierwszych praktyk we Wrocławiu a póki co na moje CV brak odzewu ze strony większych firm, myślę, że to kwestia tego, że często warunkiem są ukończone studia lub min. 3 rok (jestem na 2) pomyślałem, że może spróbowałbym innego sposobu "aplikowania". 

Mianowicie, chciałem pójść do kilku małych biur rachunkowych i osobiście zapytać, czy nie potrzebują może osoby do pomocy na okres próbny, nie zależy mi na początku na zarobkach a chciałbym mieć możliwość nauki. Co o tym myślicie i czy spotkaliście się kiedyś z taką formą?

Podstawową wiedzę o rachunkowości oraz podatkach mam, udało mi się w ostatnim czasie zakwalifikować do finału konkursu EYe on tax organizowanego przez firmę EY. 

Pozdrawiam

#2 arek.f

arek.f

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 13 styczeń 2020 - 12:28

Jak najbardziej zanoś CV do firm oraz wysyłaj przez strony typu pracuj.pl. Ktoś na pewno zobaczy w Tobie potencjał i Cię zatrudni.

#3 asiakaszu

asiakaszu

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 28 maj 2020 - 15:56

tak jak najbardziej można bezposrednio. Firmy czesto robia sobie baze danych na podstawie której pozniej zapraszają kandydatów na rozmowy rekrutacyjne 

Zegarki i biżuteria https://odczasudoczasu.pl/

#4 osoba z polski

osoba z polski

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 13 postów

Napisano 10 czerwiec 2020 - 19:55

można. a myślisz, że jak kandydaci dostarczali do zakładu pracy swoje cv zanim stało sie modne wysyłanie CV poczta elektroniczna ?

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Wrocław

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych