Skocz do zawartości

Zdjęcie

Obsługa prawna firmy

wróć do serwisu Moja Firma 11 odpowiedzi w tym temacie

#1 Caryk88

Caryk88

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 113 postów

Napisano 02 styczeń 2020 - 11:07

Jakiego adwokata lub kancelarię możecie polecić która zajmie się obsługą prawną mojej firmy. 

#2 XYZ26

XYZ26

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 22 postów

Napisano 05 styczeń 2020 - 21:09

W Warszawie i nie tylko polecam ssk radcowie prawni , korzystałem i nie zawiodłem się. A zwłaszcza mec. Piotra Stosio z Warszawy.

https://ssk-legal.pl/

#3 Uslugiksiegowe

Uslugiksiegowe

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 12 postów

Napisano 19 luty 2020 - 10:17

Pełna obsługa prawna firm,

Prowadzenie księgowości.

Doradztwo.

Zapraszamy.

Strona: ksiegowosc-spolek-zoo.pl

Telefon: 12 378 38 35

E-mail: oferta@ksiegowosc-spolek-zoo.pl

Cała Polska, obsługujemy klientów niezależnie od lokalizacji

#4 Adamiko

Adamiko

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 25 luty 2020 - 15:51

Kancelaria zajmuje się przede wszystkim właśnie kompleksową obsługą przedsiębiorstw, specjalizując się w szczególności w zakresie prawa gospodarczego i cywilnego, prawa pracy oraz ochrony danych osobowych.

#5 kozlowskiczeslaw1

kozlowskiczeslaw1

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 78 postów

Napisano 23 kwiecień 2020 - 07:32

adwokattczew.com - Adwokat Tczew - Profesjonalna pomoc prawna dla firm i przedsiębiorstw. Główna specjalność kancelarii to prawo gospodarcze oraz handlowe. 

#6 Izak

Izak

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 138 postów

Napisano 18 czerwiec 2020 - 14:02

Śmiało mogę polecić Kancelarię KRS z Katowic. A co do samej obsługi prawnej firm, to pamiętaj o tym, że za taką pomoc można rozliczać się na kilka sposobów, o czym tutaj przeczytasz.

#7 radwas

radwas

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów
  • LokalizacjaSzczecin

Napisano 20 czerwiec 2020 - 16:42

Jakiego adwokata lub kancelarię możecie polecić która zajmie się obsługą prawną mojej firmy. 

Zapraszam do zapoznania się z ofertą prowadzonej przeze mnie kancelarii radcowskiej. Nie widzę w poście informacji na temat lokalizacji firmy, jednak obecnie wiele firm decyduje się na obsługę prawną online. Gdyby jednak lokalizacja była w tym przypadku bardzo ważna, kancelaria mieści się w Szczecinie. Kilka najważniejszych informacji na temat obsługi prawnej firm [link] można znaleźć na stronie internetowej (rozwijana część z pytaniami i odpowiedziami).

dr Radek Rafał Wasilewski - radca prawny

www.radcawasilewski.pl

kancelaria@radcawasilewski.pl

Jako radca prawny prowadzę swoją kancelarię w Szczecinie. Zajmuję się głównie sprawami gospodarczymi, cywilnymi oraz zamówieniami publicznymi. Oprócz wykonywania zawodu radcy prawnego pracuję naukowo jako adiunkt i przekazuję swoją wiedzę studentom.

#8 Mirosław_Ochojski

Mirosław_Ochojski

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 24 czerwiec 2020 - 11:35

Byłoby miło poznać faktyczne potrzeby Pana/Pani firmy. Obsługa prawna to pojęcie bardzo szerokie. My stawiamy na specjalizację prawników w konkretnych obszarach. W mojej ocenie lepiej zaspokajać konkretne potrzeby pomocy prawnej, niż płacić abonament za "posiadanie swojego prawnika". 

Pozdrawiam,

Mirosław Ochojski

https://www.inlegis.pl/

#9 kasiakier

kasiakier

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 69 postów

Napisano 25 czerwiec 2020 - 13:48

Obsługi prawnej co prawda nie mam do polecenia, ale za to jestem ostatnio zachwycona programem Księga z Pakietu Przedsiębiorcy i dlatego bardzo i zdecydowanie polecam do rozliczania swoje DG na KPiR przez ten program. Podaję link, gdyby ktoś był zainteresowany...https://www.pakietpr...iorcy.pl/ksiega

#10 Aligru

Aligru

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 211 postów

Napisano 22 lipiec 2020 - 12:27

Do obsługi prawnej firmy polecam tę kancelarię z Wałbrzycha - https://www.skilex.c...wo-gospodarcze/ prowadzą moje sprawy od jakiegoś czasu i jestem bardzo zadowolony.

#11 Izak

Izak

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 138 postów

Napisano 11 sierpień 2020 - 09:37

A w jakim mieście szukasz? Z Katowic mogę polecić kancelarię KRS, tutaj również o nich piszą. Pomagają przy wielu sprawach, również w sporach z pracownikami.

#12 Guest_Layla

Guest_Layla
  • Goście

Napisano 23 sierpień 2020 - 12:20

Obsługą prawną mojej firmy zajmuje się kancelaria Cejrowski z Tczewa. Jeśli ktoś ceni profesjonalizm, to na pewno warto się do nich zwrócić. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych