Kategorie
Skocz do zawartości

Obsługa prawna firmy

Caryk88
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

• 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Jakiego adwokata lub kancelarię możecie polecić która zajmie się obsługą prawną mojej firmy. 

Zapraszam do zapoznania się z ofertą prowadzonej przeze mnie kancelarii radcowskiej. Nie widzę w poście informacji na temat lokalizacji firmy, jednak obecnie wiele firm decyduje się na obsługę prawną online. Gdyby jednak lokalizacja była w tym przypadku bardzo ważna, kancelaria mieści się w Szczecinie. Kilka najważniejszych informacji na temat obsługi prawnej firm [link] można znaleźć na stronie internetowej (rozwijana część z pytaniami i odpowiedziami).

Jakiego adwokata lub kancelarię możecie polecić która zajmie się obsługą prawną mojej firmy. 

Byłoby miło poznać faktyczne potrzeby Pana/Pani firmy. Obsługa prawna to pojęcie bardzo szerokie. My stawiamy na specjalizację prawników w konkretnych obszarach. W mojej ocenie lepiej zaspokajać konkretne potrzeby pomocy prawnej, niż płacić abonament za "posiadanie swojego prawnika". 

Pozdrawiam,

Mirosław Ochojski

https://www.inlegis.pl/

Obsługi prawnej co prawda nie mam do polecenia, ale za to jestem ostatnio zachwycona programem Księga z Pakietu Przedsiębiorcy i dlatego bardzo i zdecydowanie polecam do rozliczania swoje DG na KPiR przez ten program. Podaję link, gdyby ktoś był zainteresowany...https://www.pakietprzedsiebiorcy.pl/ksiega

• 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
Gość kucharskiiii

Naszą firmą pod względem prawnym zajmuje się pani mecenas Morawska z Gdańska. Pani Agata to niezwykle kompetentna kobieta, z ogromną widzą i doświadczeniem. Zawsze poświęca nam odpowiednią ilość czasu, bez pośpiechu czy zniecierpliwienia. Po prostu można liczyć na nią i na jej porady.

• 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Radzę zerknąć sobie tutaj https://invelio.com.pl/biznes-i-finanse/dlaczego-warto-zainwestowac-w-stala-obsluge-prawna-firmy i poczytać. Można się tam bowiem dowiedzieć dlaczego warto zainwestować w stalą obsługę prawną firmy. Macie tam szereg ciekawych informacji i porad, które mogą okazać się niezwykle pomocne. Poczytajcie sobie konieczne. 

• 8 miesięcy temu...

My nie mamy u siebie w firmie działu prawnego i na stałe współpracujemy z kancelarią Pana Kamińskiego z Domaniewskiej. Dla nas stała wygoda, bo mamy obsługę wtedy kiedy jest taka potrzeba, a poza tym nie martwimy się o utrzymywanie prawników w firmie na stałe. Jeśli chodzi o prawników świetnie sobie radzą, kancelaria na wysokim poziomie, bardzo dobry kontakt z nimi. Z naszej perspektywy zdecydowanie pozytywna współpraca.

• 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Prowadzę firmę do bodajże 6 lat i jeśli chodzi o obsługę prawną jestem na etapie współpracy z kancelarią Vindigo z Kościuszki w Łodzi i ogólnie jestem zadowolony z ich obsługi. Świetne podejście do klienta i profesjonalnie przygotowana oferta. Jeśli chodzi o prowadzenie takich spraw to moim zdaniem można faktycznie na tą kancelarię liczyć, bo specjalizują się w kompleksowej obsłudze przedsiębiorców na gruncie prawnym.

• 3 miesiące temu...

Nie jest tajemnicą, że wszyscy przedsiębiorcy teraz mają problemy z nowym polskim ładem, dlatego do współpracy zaprosiłem kancelarię Rafała Sangowskiego w Poznaniu. Głównie do ogarnięcia dokumentacji i żeby od czasu do czasu poradzić się online, bo moi pracownicy jednak nie we wszystkim się orientują. Nie da się w tym momencie. Prawo się strasznie skomplikowało i szczerze mówiąc bez pomocy prawnej nie mam pojęcia, w jaki sposób ludzie działają.

• 4 tygodnie później...

A skąd jesteś? Jeśli chodzi o Warszawę to mogę CI zaproponować kancelarię prawną JDP. Specjalizują się w doradztwie prawnych dla firm z sektorów: budownictwa, infrastruktury, nieruchomości, nowoczesnych technologii, produkcji, transportu, usług. Zespół ludzi z wiedzą i doświadczeniem. Tu masz więcej informacji o nich https://jdp-law.pl/o-kancelarii/ . Myślę, że możesz podpytać o możliwość współpracy.

• 1 miesiąc temu...
Gość Sylwia

Sprawy firmy trzeba powierzyć zaufanemu prawnikowi, doświadczonemu i z widzą, tak aby pomógł zawsze - niezależnie od sytuacji. Nasza firma ma podpisaną umowę na obsługę stałą z mecenasem Karolem Brysiem z Bydgoszcz i jesteśmy z tej współpracy bardzo zadowoleni. Mecenas jest do naszej dyspozycji zawsze gdy zachodzi taka potrzeba. Zna naszą firmą i udziela porad a taże wspiera we wszystkich prawnych aspektach prowadzenia firmy. Oczywiście można u niego korzystać także z pomocy doraźnej - co przy mniejsze firmie na pewno wyjdzie korzystniej finansowo.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
 Udostępnij

• Dodaj nową pozycję...