Skocz do zawartości

Zdjęcie

Zarządca nieruchomości

wróć do serwisu Moja Firma 3 odpowiedzi w tym temacie

#1 travolta

travolta

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 207 postów

Napisano 31 grudzień 2019 - 12:53

Szukam jakiegoś zarządcy do obsługi technicznej nieruchomości. Dodam, że chodzi o nieruchomość firmową, której stan techniczny oraz kwestie związane ze sprzątaniem itd chcielibyśmy załatwiać na zasadzie outsourcingu.

Możecie polecić mi coś z tego zakresu?

#2 lithery

lithery

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 117 postów

Napisano 01 styczeń 2020 - 12:41

Zakres usług ustalany jest w toku indywidualnych negocjacji. Fakty są takie, że zwykle są to jakieś dobre remonty, a w przypadku tych większych remontów zarządca nieruchomości prowadzi nadzór w imieniu inwestora, aby wszelkiego rodzaju prace zostały wykonane zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami. Zarządcy nieruchomości bardzo często zajmują się również tymi wszystkimi kwestiami związanymi z finansami, windykacjami oraz szeroko pojętym rozliczaniem czynszów.

Tutaj proponuję jeszcze sprawdzić: https://inwemer.pl/m...gion-warszawski

#3 Guest_iga

Guest_iga
  • Goście

Napisano 14 lipiec 2020 - 10:38

Dobry i solidny zarządca to podstawa, dużo od podejścia i profesjonalizmu zależy.

#4 Guest_bett

Guest_bett
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2020 - 10:50

Tak to prawda, zgadzam się z przedmówcą w 100 & co do zarządcy i jego profesjonalnego podejścia. Zarządzanie nieruchomościami jest bardzo odpowiedzialnym zadanie. Dużo lepiej się mieszka, jak wszystko jest dopilnowane, zadbane, nie ma bałaganu w dokumentacji, wszystko jest na czas robione. Dobrym przykładem solidnego zarządcy jest Per Modum u mnie w Warszawie. Od kilku lat działają, nikt nie narzeka a wręcz przeciwnie. Takich zarządców warto doceniać.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych