Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pod koniec roku rośnie zainteresowanie faktoringiem

wróć do serwisu Moja Firma 30 odpowiedzi w tym temacie

#21 Guest_Krystiann

Guest_Krystiann
  • Goście

Napisano 07 styczeń 2020 - 18:29

zastanawiam się czy faktoring może być dla mnie, bo najczęśniej słyszę że to w transporcie się przydaje najmocniej. Borykam się już z dużymi trudnościami, ale kredytu na pewno nie wezme. Jak sądzicie?

#22 Guest_Sandra

Guest_Sandra
  • Goście

Napisano 07 styczeń 2020 - 22:07

No na pewno jest to branża w której najczęściej korzysta się z faktoringu, ale wszystko zależy od sytuacji i możliwości firmy...musisz pogadać z doradcą i się zorientować, czy sprawdzi się u Ciebie

#23 Guest_Klars

Guest_Klars
  • Goście

Napisano 12 styczeń 2020 - 12:28

nie ma się co przejmować tylko pogadać z przedstawicielem, bo w końcu oni będą wiedzieć najlepiej co mogą Ci zaproponować

#24 Guest_Majki

Guest_Majki
  • Goście

Napisano 12 styczeń 2020 - 18:18

@Klars też tak uważam, nie ma co zwlekać i pogarszać sytuacji, a oni nie gryzą. Dobra firma z dobrymi przedsawicielami na pewno znajdzie rozwiazanie, bo od tego są

#25 Guest_Ksawery

Guest_Ksawery
  • Goście

Napisano 12 styczeń 2020 - 22:09

a czy o idea money możecie to powiedzieć? trochę słyszałem ale nie wiem co mam u nich wybrać. Liczę na pomoc doradcy

#26 Guest_Ksawery

Guest_Ksawery
  • Goście

Napisano 14 styczeń 2020 - 12:22

po prostu zadzwonię i się jakoś umówię. Czy trzeba mieć już wstępny pomysł czy rzeczywiście to oni mi dobiorą i mogę być laikiem?

#27 Guest_Majki

Guest_Majki
  • Goście

Napisano 14 styczeń 2020 - 18:17

na pewno Ci pomogą, od tego są. A masz jakich pomysł w ogóle, sprawdzałeś z ciekawości ofertę?

#28 Guest_Ksawery

Guest_Ksawery
  • Goście

Napisano 14 styczeń 2020 - 21:03

coś tam sprawdzałem ale w sumie nie wiem która opcja byłaby najlepsza, więc zalezy mi żeby w miarę indywidualnie mi to dobrali. Jest taka opcja czy wszyscy to samo dostają?

#29 Guest_Majki

Guest_Majki
  • Goście

Napisano 15 styczeń 2020 - 12:19

w idea money spokojnie możesz liczyć na dobranie oferty i pomoc

#30 Guest_Ksawery

Guest_Ksawery
  • Goście

Napisano 15 styczeń 2020 - 16:39

dzięki, jeszcze w sumie nie wiem, jak tam się umawiać. Czy telefonicznie czy po prostu się spotkać

#31 Guest_Radek

Guest_Radek
  • Goście

Napisano 15 styczeń 2020 - 16:49

możecie podpowiedzieć jak to wygląda z całą papierologią w kwestii faktoringu? Czy trzeba się nabiegać? czy moze Doradca się tym zajmuje?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy