Skocz do zawartości

Zdjęcie

Perfumy

perfumy

14 odpowiedzi w tym temacie

#1 Bartoszf

Bartoszf

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 18 postów

Napisano 20 grudzień 2019 - 19:02

Witajcie, mam pytanie. Na stonie internetowej drogerii perfumy.pl wyczytałem, że jeśli kupuje się perfumy dla siebie, to można kupić testery. Ponoć są to pełnowartościowe produkty, które mają dokładnie taki sam skład jak oryginalne perfumy, a ich cena jest niższa tylko dlatego, że są zapakowane w zwykły, szary lub biały kartonik, a często nawet nie posiadają opakowania. Prawdę mówiąc mam ochotę kupić u nich jakiś tester i sprawdzić jego jakość. Co o tym myślicie?

#2 rebelsoul777

rebelsoul777

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 27 grudzień 2019 - 13:47

Kupowałem testery wiele razy, opłaca się, nie różnią się niczym od perfum w oryginalnych pudełkach. Trzeba tylko kupować na sprawdzonych sklepach, u nich jest ok.

#3 Nobody

Nobody

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 265 postów

Napisano 15 styczeń 2020 - 14:29

Różnie z tymi sklepami oferującymi perfumy bywa. Ostatnio spotkałem się z oszustwami...

Taśmy przenośnikowe Eurotex Poland.

#4 Fizo

Fizo

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 966 postów

Napisano 16 styczeń 2020 - 14:14

W dużych sklepach stacjonarnych to chyba niedopuszczalne szybciej w sieci.

#5 pomocna

pomocna

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 164 postów

Napisano 17 styczeń 2020 - 14:20

Najlepiej w sieci zamawiać, na https://www.ceneo.pl...rgio_Armani.htm są trwałe perfumy dla panów i na pewno każdy sobie dopasuje pasujący dla siebie rodzaj. Można zawsze iść do drogerii i powąchać testery a potem zamówić w lepszej cenie w sieci. Bo sporo taniej można tak kupić. 

#6 luke45

luke45

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 1160 postów

Napisano 12 marzec 2020 - 09:56

Ja lubię Ck In2 U.

Always look on the bright side of life!

#7 allfredo

allfredo

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 24 marzec 2020 - 12:59

Za dobre perfumy trzeba dobrze zapłacić jak ktoś myśli że kupi oryginalne perfumy w internecie za  połowę ceny to się myli, to zwyczajne podróbki, takie same jak na rynku za grosze.  

#8 rei

rei

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 80 postów

Napisano 16 kwiecień 2020 - 19:10

Niekoniecznie. Ja odkryłam ostatnio sklep https://www.perfumes...perfumy-damskie   gdzie naprawdę można znaleźć porządne perfumy i to znanych firm. Znajdziesz tam przykładowo takie pozycje jak: Lacoste Pour FemmCalvin Klein Downtown, Coty Exclamation Cerruti 1881 . A ceny mają naprawdę atrakcyjne, także sami się przekonajcie.

#9 Pajak87

Pajak87

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 19 kwiecień 2020 - 20:48

Czy waszym zdaniem mozna kupic oryginalne perfumy na interncie ?

#10 Arkadiusz Kędra

Arkadiusz Kędra

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 236 postów

Napisano 25 kwiecień 2020 - 10:09

Oczywiście, że można chociażby na https://perfumy.pl/p...upelnienia.html . Przy czym jednak jeżeli szukamy jakichś nowych zapachów dla siebie, na pewno dobrym pomysłem będzie zamówienie kilku próbek i ich przetestowanie. Bądź co bądź we wspomnianym przeze mnie miejscu wybór jest naprawdę duży, a nuty zapachowe różnorodne:).

#11 aniolek

aniolek

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 551 postów

Napisano 30 kwiecień 2020 - 21:30

Dobre perfumy nie są złe !! :) Sama całkiem niedawno zrobiłam zakupy właśnie perfumowe w drogerii internetowej eZebra.PL (konkretnie za pomocą ich strony internetowej https://www.ezebra.pl/ ) :) W ogóle to jest naprawdę mega świetna sprawa, że w dzisiejszych czasach perfumy można zamawiać przez internet. Jestem wielką fanką zakupów online. Właśnie podczas tych ostatnich zakupów, o których na początku zdążyłam wspomnieć, postanowiłam zamówić sobie nowe perfumy Paco Rabanne. Byłam bardzo zdziwiona szybkim tempem wysyłki i dostawy, bo myślałam że na pewno będą jakieś opóźnienia z uwagi na to całe duże zamieszanie w naszym pięknym kraju związane z epidemią koronawirusa... Na szczęście okazało się, że wszystko przyszło do mnie bardzo szybko do domu i mogłam cieszyć się nowym zapachem Paco Rabanne na mojej skórze i moich ubraniach :) Nie wyobrażam sobie jak mogłoby wyglądać teraz nasze życie gdyby nie było takich drogerii internetowych... Na pewno byłoby nam o wiele trudniej.

#12 Manuel

Manuel

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 11 postów

Napisano 08 czerwiec 2020 - 20:02

Dobre perfumy można kupić w necie znacznie taniej niż w Sephorze czy Douglas. Te sklepy płacą ogormną kasę za wynajem powierzchni i zatrudniony personel

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Hostessy Warszawa

#13 robertl

robertl

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 05 lipiec 2020 - 20:51

ja to najpierw polecam przetestować w sklepie, a później ewentualnie kupić w necie i będzie punkt odniesienia

#14 Karola12b

Karola12b

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 137 postów

Napisano 06 lipiec 2020 - 10:11

Gdzie kupię tanie oryginalny La vie est belle?

#15 Monkey_Funcky

Monkey_Funcky

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 743 postów

Napisano 14 lipiec 2020 - 09:46

Moja mama kupiła sobie ostatnio przez internet w dobrej cenie perfumy Chanel No.5. Chyba pójdę w jej ślady i też sobie kupię.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: perfumy

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych