Skocz do zawartości

Zdjęcie

Oprogramowanie do fakturowania

wróć do serwisu Moja Firma 3 odpowiedzi w tym temacie

#1 mtzd

mtzd

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 741 postów

Napisano 09 grudzień 2019 - 07:31

Szukam jakiegoś lekkiego, intuicyjnego oprogramowania z przeznaczeniem do fakturowania. Zależy mi na dobrym współczynniku ceny do jakości. Możecie polecić coś z tego zakresu? Pytanie która opcja będzie lepsza? Oprogramowanie działające lokalnie czy online (zdalnie)?

#2 ivojim

ivojim

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 117 postów

Napisano 10 grudzień 2019 - 12:41

Programy do fakturowania to jedne z bardziej popularnych programów które instalowane są na komputerach. Przy czym nie muszą być instalowane, z tego względu, że mogą to być również rozwiązania serwerowe, a więc przez przeglądarkę.

Zachęcam w związku z tym do sprawdzenia jeszcze pod niniejszym linkiem: https://waproprogram...wapro-fakturka/

Witryna na której można znaleźć trochę więcej informacji z tego zakresu.

#3 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 18 grudzień 2019 - 15:26

Aby łatwo wystawiać faktury swoim kontrahentom warto wybrać oprogramowanie, które będzie na bieżąco rozwijane i wspierane. Przetestuj jakie funkcje oprócz fakturowania oferuje Firmao.pl program w chmurze CRM/ERP. Dzięki takiemu oprogramowaniu zaoszczędzisz wiele pracy i czasu. Z kodem UYGDE543 uzyskasz 10% rabatu oraz 14 dni okresu testowego.

#4 Torcik66

Torcik66

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 451 postów

Napisano 30 marzec 2020 - 09:49

Akurat jeżeli o mnie chodzi to zdecydowanie mogę polecić Wam, abyście zwrócili uwagę na ofertę przygotowaną przez RafSoft https://www.rafsoft.net/ ponieważ jest to program do fakturowania z którego korzystam i zdecydowanie nie żałuję. Wysoka jakość, stabilne działanie i jednocześnie przystępne ceny za licencje w zależności również czego potrzebujecie oraz jaki typ biznesu prowadzicie. Myślę, że z takim wsparciem księgowość będzie dużo łatwiejsza :)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych