Skocz do zawartości

Zdjęcie

Nadgodziny, a praca w domu (home office i ewidencja czasu pracy)

wróć do serwisu Księgowość 6 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Księgowość

Admin Księgowość

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy
  • 198587 postów

Napisano 06 grudzień 2019 - 22:58

Home office – w dosłownym tłumaczeniu z języka angielskiego, to „domowe biuro” lub „biuro w domu” - w praktyce określenie wskazujące na specjalną możliwość systemu pracy i wykonywania obowiązków wobec pracodawcy przez pracownika, w określonym czasie w domu. Inaczej zwana pracą zdalną, mobilną lub na odległość. Według badań specjalistów rekrutacyjnych (badania z 2019 roku przeprowadzone przez Michael Page), ponad połowa polskich pracowników (aż 52%) deklaruje, że chciałaby skorzystać z możliwości pracy typu „home office”. Jest to również coraz częściej atut podawany przez samych pracodawców w ich ogłoszeniach rekrutacyjnych. Każdy przedsiębiorca może więc w praktyce spotkać się z pytaniami pracowników o możliwość pracy zdalnej i powinien znać zasady i przepisy odnoszące się do tego zagadnienia.

Powrót do artykułu: Nadgodziny, a praca w domu (home office i ewidencja czasu pracy)

#2 Guest_Irena

Guest_Irena
  • Goście

Napisano 06 grudzień 2019 - 22:58

Polecam dla zainteresowanych Studium Pracowników Medycznych i Społecznych. Szkoła bardzo fajna, gdzie można bardzo pogłębić wiedze, zajęcia bardzo praktyczne no i szansa na wyjazd za granicę. Wg mnie ciężko znaleźć coś lepszego.

#3 Guest_Alek

Guest_Alek
  • Goście

Napisano 18 marzec 2020 - 14:50

Mój pracodawca wysłał teraz nas wszystkich na home office, więc miałem zadanie znalezienia sprzętu na takie okoliczności. Udało mi się trafić na www.at-outlet.pl i kupiliśmy tam 5 kompów poleasingowych. Dzięki takiemu zagraniu mogę dalej dość komfortowo pracować, mimo uziemienia :)

#4 aniolek

aniolek

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 605 postów

Napisano 03 kwiecień 2020 - 13:28

Teraz naprawdę wiele osób ma do czynienia z pracą zdalną. Ja od bardzo dawna właśnie w ten sposób pracuję i jestem zadowolona. Jeżeli mogłabym zwrócić Waszą uwagę na konkretne rozwiązanie to z pewnością byłaby to firma https://talentuno.com/pl/ - zerknijcie sobie koniecznie na ich stronę ;) Podjęcie współpracy jest bardzo proste. Można w łatwy sposób zyskać zarobki nie ruszając się z domu. Pomyślałam, że kogoś z Was może zainteresować to rozwiązanie dlatego podzieliłam się moim doświadczeniem :)

#5 christiane

christiane

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 03 kwiecień 2020 - 16:42

Oferta pożyczki dla całej Polski.
w celu zaspokojenia wszystkich potrzeb związanych z finansowaniem po prostu napisz do mnie e-mailem, aby uzyskać więcej informacji: (christcorinn@gmail.com)

#6 kasiakier

kasiakier

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 69 postów

Napisano 24 kwiecień 2020 - 11:18

W związku z pandemią i nowymi przepisami u mnie w programie KADRY I PŁACE mam nawet wprowadzone odpowiednie zapisy (oznaczenia) na liście obecności związane z pracą zdalną, czy poza siedzibą firmy ;) ...https://www.pakietpr...l/kadry-i-place

#7 Martoonia

Martoonia

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 03 sierpień 2020 - 17:58

Ktoś kupował może laptop poleasingowy do pracy w domu? Znalazłam taką firmę - ma dobre opinie, także tutaj na forum: https://scrascom.pl/...py-poleasingowe Potrzebny mi zwykły notebook 15 cali z napędem DVD. Na co powinnam zwrócić uwagę przy zakupie (kupuję jako przedsiębiorca)?

Każdy mężczyzna i każda kobieta to gwiazda. A. Crowley

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych