Kategorie
Skocz do zawartości

Jakie preparaty do pielęgnacji samochodu ?

Gość Marek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, 

chciałbym bardziej zadbać o swój samochód i zacząłem szukać jakichś kosmetyków samochodowych. W internecie natrafiłem na sklep blyszczacajazda.pl, ale jest tam masa produktów. Poleci mi może ktoś bardziej doświadczony co powinienem wybrać na początek ? 

Jeśli chodzi o mycie nadwozia to polecam szampony od Poorboy's, do tapicerki używam głównie RRC Interior. Możesz poeksperymentować, wszystkie produkty, które mają na stronie, którą podałeś to znane i dobre marki, więc cokolwiek zamówisz, źle nie będzie.

Sklep który podałeś jest bardzo spoko, sam tam zamawiam od dłuższego czasu. Jeśli masz wątpliwości co kupić, to śmiało wal do obsługi, nie pracują tam ludzie z przypadku i potrafią dobrze doradzić 

Polecam szampony od Shiny Garage, pomagają zachować fabryczny odcień lakieru. Po myciu warto nawoskować auto ( Shiny Garage Morning Dew, Poorboy's spray do woskowania) w celu zabezpieczenia lakieru przed uszkodzeniami i słońcem. 

• 4 tygodnie później...
  • 2 lata później...
  • 4 miesiące temu...

Moim zdaniem najważniejsze jest to, by zakładać firmę zgodnie z naszymi zainteresowaniami. Jeśli pasjonujecie się detailingiem to na pewno będziecie potrzebowali dobrej jakości w zakresie propozycji zarówno do wnętrza, ale również nadwozia i felg to podrzucam do sprawdzenia https://vertion.pl/pl/ skorzystać z pomocy w jak najlepszej jakości i oczywiście trwałości zachowania. W ich przygotowaniu trudno mieć jakiekolwiek zastrzeżenia, do tego licząc na terminowość realizacji i też świetną obsługę na której wsparcie można liczyć. Pozdrawiam serdecznie!

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
 Udostępnij

• Dodaj nową pozycję...