Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Zdjęcie

Okulary

wróć do serwisu Moja Firma 8 odpowiedzi w tym temacie

#1 pawelszabla

pawelszabla

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 553 postów

Napisano 02 grudzień 2019 - 15:09

Szukam jakiegoś dobrego miejsca, gdzie wykonują okulary. Najlepiej tak od A do Z, by można było wybrać jakieś sensowne oprawki, by w takim miejscu również istniała opcja znalezienia dobrych propozycji jeśli chodzi o szkła, by ktoś je wykonał tak jak należy. Jak znacie jakieś sensowne propozycje to dajcie znać.

#2 Jarecki85

Jarecki85

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 315 postów
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 17 czerwiec 2020 - 10:22

Zajrzyj sobie na stronę https://www.seikovision.com/. Mają moim zdaniem najlepsze okulary na rynku. Sam z nich korzystam i nie zamieniłbym ich na żadne inne.

#3 G0siaa

G0siaa

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 446 postów

Napisano 24 wrzesień 2020 - 21:02

Ja niedawno byłam w zakładzie optycznym www.optyk-wroclaw.com we Wrocławiu. Zdecydowałam się na zakup okularów, ponieważ stwierdzono u mnie niewielką wadę wzroku. Specjalista pomógł mi dobrać odpowiednie szkła i oprawki pasujące do kształtu mojej twarzy. Wszyscy znajomi mówią, że bardzo mi pasują i ładnie w nich wyglądam ;).

#4 Guest_Filip

Guest_Filip
  • Goście

Napisano 21 grudzień 2020 - 23:42

Polecam optyka z ośrodka okulistycznego SPEKTRUM we Wrocławiu, znajdziesz tam kompleksową obsługę. Mają też szeroki wybór oprawek więc się nie zawiedziesz. 

#5 annk

annk

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 61 postów

Napisano 10 styczeń 2021 - 16:46

Spokojnie można też wykonać laserowa korekcja wzroku i po prostu zapomnieć o soczewkach czy okularach. Myślę, że to bardzo profesjonalne i wygodne rozwiązanie

#6 erosas

erosas

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 12 styczeń 2021 - 08:52

Ogarnij sobie salony Muscat są ulokowane w całej Polsce. Cenowo wychodzą niesamowicie atrakcyjnie. 

Jak działa tego typu usługa i jakiej wielkości będzie potrzebny kontener, aby mógł zmieścić całość gruzu z remontu lub budowy? https://24piaseczno....mnego-kontenera

#7 Forumowicz84

Forumowicz84

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 544 postów

Napisano 27 kwiecień 2021 - 16:00

Wszystko zależy od tego, co dla Ciebie jest wygodniejsze po prostu. Na wokularach.pl możesz sobie zamowić na pewno dobre jakościowo okulary. Ja u nich zamawiam zawsze i zawsze było w porządku wszystko. Okulary są piękne i wygodnie się je nosi.

#8 alf

alf

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 852 postów

Napisano 10 maj 2021 - 15:36

A gdzie polecicie zamówić okulary progresywne? 

#9 ivojim

ivojim

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 273 postów

Napisano 10 maj 2021 - 17:34

Szkła takie są droższe od szkieł standardowych, tak wiec polecam wybrać się do dobrego salonu optycznego. Najlepiej takiego, w którym będzie mozliwość przebadania sobie wzroku na miejscu. Dzięki temu moc soczewek będzie mogła być idealnie dobrana. 

Ze swojej strony polecam ofertę Aurum:

https://aurum-optics...laryprogresywne

Na stronie jest lista ich salonów.A mają je obecnie w całej Polsce. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych