Skocz do zawartości

Zdjęcie

Odwołanie się do zus - świadczenia rehabilitacyjne

wróć do serwisu Księgowość Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 marchr

marchr

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 02 grudzień 2019 - 13:12

Witam

Parę lat temu miałem przepuklinę kręgosłupa i od tamtego czasu mam bóle lędźwiowe. Ostatnio byłem na L4 182 dni, złożyłem pismo do zus o świadczenia rehabilitacyjne, w piątek dostałem odmowę, że zdolny do pracy i brak okoliczności uzasadniających ustalenie uprawnień do świadczenia rehabilitacyjnego.

Orzeczenie zostało wydane na podstawie dokumentacji medycznej specjalistycznej (opis z dolegliwościami i że powinienem kontynuować leczenie rehabilitacyjne w postaci ćwiczeń rozciągających, w przypadku braku poprawy rozważenie leczenia chirurgicznego), zaświadczenia o stanie zdrowia i opisu rezonansu (że jest pogorszenie).

Od 20.11-03.12 jestem na rehabilitacji (ćwiczenia które wykonuję powodują bóle i czuje lekkie promieniowanie do prawego kolana), kolejną mam na początek lutego 2020.

Fakt nie powiedziałem tego na komisji (o rehabilitacji) ale myślałem, że mają jakikolwiek wgląd a rehabilitacja nie dała mi żadnego opisu. I teraz się zastanawiam jutro się kończy rehabilitacja, ja nie czuję się na siłach wrócić do pracy (praca poczta-polska przy sortowaniu paczek) i tak się zastanawiam co zrobić, powoli mam wrażenie, że w jakaś depresje wpadam przez to wszystko. 

Jeśli mam się odwołać, to ma sens, bo i tak miesiąc jestem bez pieniędzy bo nikt za niego nie zapłaci.

Pozdrawiam

ps. dodatkowo się zastanawiam co mam wpisać w formularz OL-4 że miałem rehabilitację i nie ma za dużej poprawy po 2 tygodniach ćwiczeń/masaż po 15 minut + prądy, że dalej mam bóle, że jak wyglada moja praca, kurcze nie wiem.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych