Skocz do zawartości

Jakie auto używane do 30 tys.

4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Marko

Guest_Marko
  • Goście

Napisano 29 listopad 2019 - 16:21

Witam, 

prośba o podpowiedź w wyborze auta do 30 tys. Nie mam określonych wymagań. Ważne tylko, żeby to nie było jakieś malutkie autko. Mogą być sedany, hatchbacki lub kombi, w dieslu lub benzynie. 

No i gdzie ewentualnie szukać takich samochodów? Znacie jakieś godne polecenia miejscówki? 

#2 Guest_Karol

Guest_Karol
  • Goście

Napisano 02 grudzień 2019 - 14:30

Moim zdaniem w tej kwocie możesz znaleźć naprawdę fajne 3-4 letnie autko. Ja bym stawiał na coś z popularnych kompaktów, np. Forda, Opla, Skodę lub Hyundai w bogatym wyposażeniu. W przypadku tych samochodów możesz być przynajmniej pewien, że nie eksploatacja nie będzie droga. 

Sprawdź sobie na Master1.pl. Oni mają bardzo duży wybór auto po kontraktach leasingowych, a to są chyba najbardziej pewne samochody z na rynku aut używanych. 

#3 Guest_Trevor

Guest_Trevor
  • Goście

Napisano 04 grudzień 2019 - 23:38

Jeżeli samochód używany to właśnie w Carolina Toyota Włochy. Jest miła obsługa, pełny komfort zakupu. Dla mnie dobra opcja bo nie muszę kupować nowego auta na początku działalności

#4 Guest_Karol76

Guest_Karol76
  • Goście

Napisano 06 grudzień 2019 - 10:32

Z Master1 nie korzystałem, ale jak sprzedają auta po kontraktach leasingowych, to myślę, że warto ich sprawdzić. To są obecnie jedyne samochody używane, które warto brać pod uwagę przy zakupie. Wiesz, że były dobrze serwisowane w ASO, bo firmie leasingowej na tym zależało i na pewno nikt nie grzebał przy ich przebiegach, bo to nie możliwe. No i one są zazwyczaj tak po ludzku zadbane. Przedsiębiorcy o nie dbali, bo nie chcieli dopłacać potem przy ich oddawaniu. 

#5 mrowinski

mrowinski

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 17 postów

Napisano 10 grudzień 2019 - 19:12

W sumie to racja.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych