Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jaki catering?

wróć do serwisu Księgowość 11 odpowiedzi w tym temacie

#1 nevermind87

nevermind87

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 28 listopad 2019 - 13:31

Czy taki sprawdzi się ranking cateringów dietetycznych ? Jest to rzetelna i bezpieczna opcja do wyboru odpowiedniej oferty cateringowej?

Popatrz, jak szybko wszystko ulega zapomnieniu!

#2 Gustav2

Gustav2

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 230 postów

Napisano 29 listopad 2019 - 14:16

Najlepiej sprawdzić kilka rankingów. Często bywają one subiektywne...

#3 fashion.victim

fashion.victim

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 1155 postów

Napisano 09 grudzień 2019 - 07:56

Jak dla mnie strata pieniędzy

#4 luke45

luke45

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 1176 postów

Napisano 10 grudzień 2019 - 08:53

Czemu? To oszczędność czasu przede wszystkim.

Always look on the bright side of life!

#5 andrzej777

andrzej777

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 15 postów

Napisano 19 grudzień 2019 - 16:27

Jak dla mnie to najlepiej popytać wśród znajomych, ew. skorzystać z firmy, która już nas kiedyś obsługiwała. Ostatnio byłem na imprezie z jedzeniem przygotowanym przez krakowską firmę Jurek-catering. Powiem, że profesjonalizmem i kulturą obsługi mi zaimponowali. Jedzenie również smaczne i klimatycznie podane (klimatycznie=świątecznie)

#6 Guest_malineczka

Guest_malineczka
  • Goście

Napisano 12 marzec 2020 - 11:50

Chwalę sobie dietę pudełkową z firmy Kukuła Healthy Food naprawdę zdrowe i smaczne zestawy, które się nie nudzą. 

#7 marcinkowski

marcinkowski

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 33 postów

Napisano 31 marzec 2020 - 12:14

Według mnie catering dietetyczny łódź od Suvibox'a jest najlepszy jak do tej pory. Korzystałem już chyba z 5 różnych firm i teraz ten jest w top 1

#8 wolna

wolna

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 64 postów

Napisano 16 maj 2020 - 11:27

Przede wszystkim warto wiedzieć, czym kierować się przy wyborze takiego cateringu. Warto więc wejść na stronę https://injit.pl/czy...-dietetycznego/ gdzie znajdziecie bardzo ciekawy artykuł na ten temat.

#9 Ares990

Ares990

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 43 postów

Napisano 23 czerwiec 2020 - 22:00

Ja wole samemu sobie gotować, ponieważ to lubię. Eksperymentuje kiedy tylko moge. Ostatnio poznając cbd działanie użyłem go dodając kilka kropel do sałatki. Zdrowie i smak, dwie korzyści za jednym razem.

Najmroczniejsze czeluści piekieł zarezerwowane są dla tych, którzy zdecydowali się na neutralność w dobie kryzysu moralnego...

#10 JarekDon

JarekDon

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 361 postów

Napisano 20 październik 2020 - 19:30

W mojej opinii jeżeli chodzi o dobry catering dietetyczny to tutaj zdecydowanie warto zwrócić uwagę na opinię klientów, cenę, smak, jakość produktów i zbilansowanie kaloryczne. Ja testowałem już kilka opcji i najbardziej pasuje mi catering dietetyczny od Sport Food Box https://sportfoodbox.pl/ ponieważ stawiają na różnorodność, jednocześnie są smaczne zupy, desery i świetne soki wyciskane. Mega mi smakuje i też odciąża od zakupów, gotowania i liczenia tych wszystkich kalorii. 

#11 aniolek

aniolek

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 671 postów

Napisano 09 listopad 2020 - 10:04

Przyznam Wam szczerze, że jeszcze nie miałam okazji korzystać z ofert cateringu dietetycznego, ale od znajomych słyszałam wiele pozytywnych opinii.

#12 Popkowa90

Popkowa90

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 41 postów

Napisano 20 listopad 2020 - 10:36

A czy ktoś z Was korzystał może z cateringu dietetycznego od firmy https://cateringfoodharmony.pl? I jak wrażenia? Widziałam, że działa ona w wielu polskich miastach, a do zaoferowania ma różne rodzaje diet. Ja powiem szczerze, że nie mam czasu gotować, a chciałabym, żeby moja dieta była bardziej zróżnicowana i zdrowsza. Jak sądzicie, czy warto się w takim przypadku zdecydować na tego typu usługę?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy