Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dzieci i sport

wróć do serwisu Sektor Publiczny 4 odpowiedzi w tym temacie

#1 wazer

wazer

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 131 postów

Napisano 28 listopad 2019 - 10:21

Jak to jest? Czy w dzisiejszych czasach dzieci wystarczająco dużo czasu poświęcają na sport? Odnoszę wrażenie, że rodzicom coraz mniej zależy na tym, żeby ich dzieci były aktywne  Nie reagują jak pociechy spędzają całe godziny przed komputerem lub telewizorem.. Czy któraś z Was zgodziła by się załatwić swojemu dziecku całoroczne zwolnienie z w-fu tylko dlatego że ono nie chce ćwiczyć? Szczerze mówiąc, mnie ten fakt przeraża.. Jak można świadomie własne dziecko skazywać na kalectwo? Wypowiedzcie się proszę bo bardzo mnie ciekawi ten temat

#2 dancewithhim

dancewithhim

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 618 postów

Napisano 28 listopad 2019 - 12:06

Po obserwacji w mojej pracy smiem stwierdzic, ze niewielu jest rodzicow, ktorzy do wszystkeigo podchodza rozsadnie. Glownie widzialam dwie grupy:
1. maksymalna ilosc zajec pozalekcyjnych, w tym tez sportowych
2. zero zajec poza lekcyjnych i brak kontroli nad tym, co robia ich pociechy.

Sama staram się organizować swojemu dziecku czas aktywnie . Nawet urodziny organizowałam ostatnio na sali zabaw:

#3 mrowinski

mrowinski

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 18 postów

Napisano 10 grudzień 2019 - 19:27

Zujemy w dosc dziwnych czasach. Z jednej strony mam na wyciagniecie reki praktycznie wszystko czego potrzeba do zycia. Mozemy zalatwic wiekszosc spraw bez wychodzenia z domu dzieki postepowi technologicznemu. Natomiast nadal borykamy sie z odwiedznymi problemami w wychowywaniu wlasnych dzieci. Niestety pozostawienie ich samym sobie w postaci siedzenia dlugimi godzinami przed ekranem komputera prowadzi do chorego kregoslupa oraz nadwagi. Trzeba swoim pociechom zorganizowac jakies zajecia bardziej aktywne jak bieganie czy plywanie. Podziwiam natomiast rodzicow ktorzy biora swoje dzieci od najmlodszych lat w takie miejsca jak basen - https://stacjanowagd...quapark/wodnis Przyzwyczajenie ich do kontaktu z wodom moze byc idealnym impulsem.

#4 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 16 kwiecień 2020 - 19:29

ja właśnie szukam szkółki piłkarskiej w Warszawie dla dziecka, czy ktoś miał styczność z firmą football-kids.com?

#5 Ares990

Ares990

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 32 postów

Napisano 13 lipiec 2020 - 19:54

Dzieci powinny być tak aktywne jak to tylko możliwe. Należy jednak pilnować aby w razie kontuzji szybko je leczyć a nie czekać aż samo przejdzie. Ja swoje nieleczone kolana poddaje dopiero teraz zabiegom https://fala-uderzeniowa.warszawa.pl/i żałuje że dopiero teraz się za to zabrałem.

Najmroczniejsze czeluści piekieł zarezerwowane są dla tych, którzy zdecydowali się na neutralność w dobie kryzysu moralnego...

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych