Skocz do zawartości

Zdjęcie

Opieka nad niepełnosprawną babcią - świadczenie pielęgnacyjne dla wnuczki

3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Prawo

Admin Prawo

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 672322 postów

Napisano 28 listopad 2019 - 09:55

Rzecznik Praw Obywatelskich interweniował w sprawie odmowy przyznania świadczenia pielęgnacyjnego wnuczce samotnie opiekującej się niepełnosprawną babcią. Wnuczka ze względu na konieczność sprawowania opieki nad babcią nie może podjąć pracy.

Powrót do artykułu: Opieka nad niepełnosprawną babcią - świadczenie pielęgnacyjne dla wnuczki

#2 Guest_Opiekunka

Guest_Opiekunka
  • Goście

Napisano 28 listopad 2019 - 09:55

Witam, ja również w tym roku starałam się o to świadczenie na babcię i udało się już na etapie odwołania do SKO. Warto walczyć o swój byt. Pozdrawiam i siły życzę w tej często nie łatwej opiece..

#3 Guest_syla

Guest_syla
  • Goście

Napisano 22 listopad 2020 - 11:38

Witam, ja również w tym roku starałam się o to świadczenie na babcię i udało się już na etapie odwołania do SKO. Warto walczyć o swój byt. Pozdrawiam i siły życzę w tej często nie łatwej opiece..

Witam...odrzucili mi to swiadczenie ze wzgledu na to ze niepełnosprawnosc babci nie powstała do 25 roku zycia..to jakies kpiny.Nie moge podjac zatrudnienia bo 95 letnia babcia potrzebuje we wszystkim mojej osoby...co robic..pomózcie

#4 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 22 listopad 2020 - 20:11

Witam...odrzucili mi to swiadczenie ze wzgledu na to ze niepełnosprawnosc babci nie powstała do 25 roku zycia..to jakies kpiny.Nie moge podjac zatrudnienia bo 95 letnia babcia potrzebuje we wszystkim mojej osoby...co robic..pomózcie

Jakiej konkretnie pomocy oczekujesz od nas, internautów?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych