Skocz do zawartości

Zdjęcie

Najlepsze sushi w Warszawie według Was?

Najlepsze sushi w Warszawie w

wróć do serwisu Kadry 7 odpowiedzi w tym temacie

#1 JarekDon

JarekDon

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 262 postów

Napisano 25 listopad 2019 - 13:06

Gdzie w Warszawie warto zamówić sushi? Macie dla mnie jakieś ciekawe propozycje lokali, szukam nie tylko klasycznych wersji, ale również jakiś ciekawych nowości.

Pozdrawiam!

#2 Wojtek541

Wojtek541

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 283 postów

Napisano 25 listopad 2019 - 14:09

Myślę, że warto abyście zwrócili uwagę na ofertę https://sushiworld.pl/ w mojej opinii zdecydowanie jeden z lepszych lokali, gdzie zamówić smaczne sushi w dobrej cenie. My dość często korzystamy i zdecydowanie uwielbiamy ich rolki Volcano Roll. 

#3 Torcik66

Torcik66

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 431 postów

Napisano 28 listopad 2019 - 11:19

Też jestem za! Jeden z moich ulubionych lokali jeśli chodzi o Sushi w Warszawie, zawsze pysznie i do tego ze sprawna dostawą, więc po ciężkim dniu relaks pod kocem, przy netflixie i z pysznym jedzeniem jest zdecydowanie najlepszą propozycją!

#4 PawełP32

PawełP32

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 263 postów

Napisano 04 grudzień 2019 - 11:34

No to chyba będę musiał sprawdzić w takim razie skoro polecacie, szczególnie że od razu zgłodniałem i ciągle myślę o sushi (poczekam do lunchu) :D

#5 JarekDon

JarekDon

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 262 postów

Napisano 17 grudzień 2019 - 15:07

I ja dziś zamawiam! Już chodzi za mną od dłuższego czasu to sushi, ale teraz zjadłbym konia z kopytami więc zamówię sobie jakiś większy porządny zestaw. Mmmm dzięki za podpowiedzi i postaram się zdać relację czy się sprawdzili :)

#6 Wojtek541

Wojtek541

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 283 postów

Napisano 24 grudzień 2019 - 15:18

No to super i jak smakowało? Na co się zdecydowałeś smacznego klasyka, czy jednak jakaś ich propozycja ;)

#7 Torcik66

Torcik66

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 431 postów

Napisano 15 styczeń 2020 - 11:16

Nie jestem autorem wątku, natomiast w weekend pierwszy raz sprawdziłem sobie duże rolki Big Sapporo w którym znajdziecie  pieczonego łososia, kremowy serek, ogórek, kanpyo, na wierzchu sos teriyaki oraz mix sezam. Od teraz wchodzi w moje ulubione wydanie sushi mniaam!

#8 dzaccerini

dzaccerini

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 15 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 25 luty 2020 - 17:26

W warszawie jedyne dobre sushi jakie zjadłem było przygotowane na kolacji u znajomych

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych