Skocz do zawartości

Przedawnienie

2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Michał

Guest_Michał
  • Goście

Napisano 25 listopad 2019 - 10:27

Witam takie pytanie. Za młodu gówniarz narozrabiał sprawa w sądzie rodzinnym 3 razy za włamanie. Minęło grubo ponad 25 lat czy jak wystąpi o wniosek o niekaralności to będą one widoczne czy doszło do przedawnienia i zatarcia karalnosci. Dodam że osoba jest już dorosła i nie miała żadnego konfliktu z prawam (chyba że mandaty za przekroczenie prędkości) chciała podja pracę ale wymagana jest niekaralność. Dziękuję za pomoc pozdrawiam.

#2 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 26 listopad 2019 - 12:43

Witam takie pytanie. Za młodu gówniarz narozrabiał sprawa w sądzie rodzinnym 3 razy za włamanie. Minęło grubo ponad 25 lat czy jak wystąpi o wniosek o niekaralności to będą one widoczne czy doszło do przedawnienia i zatarcia karalnosci. Dodam że osoba jest już dorosła i nie miała żadnego konfliktu z prawam (chyba że mandaty za przekroczenie prędkości) chciała podja pracę ale wymagana jest niekaralność. Dziękuję za pomoc pozdrawiam.

Sprawa przedawniona, można podawać że nie było karalności.

#3 Guest_Adam

Guest_Adam
  • Goście

Napisano 11 lipiec 2020 - 12:57

dobry. Mam pytanie dotyczącego przedawnienia się wyroków kary więzienia. Rozchodzi się o to czy jeśli mam 3 wyroki po 18 m-cy, 18 m-cy i rok. Łącznie 4 lata. Choć nie składałem jeszcze wniosku o wyrok łączny. Interesuje mnie czy te moje wyroki zaliczają się do przedawnienia po 10 latach czy jednak po 15. Dziękuję i pozdrawiam

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych