Skocz do zawartości

Zdjęcie

Siedzący tryb życia

wróć do serwisu Sektor Publiczny 3 odpowiedzi w tym temacie

#1 wazer

wazer

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 83 postów

Napisano 23 listopad 2019 - 15:00

Znacie jakieś sposoby na masę ciała przy siedzącym trybie życia? 

Jakieś diety czy ćwiczenia?

Niestety ale nie jestem w stanie zmienic pracy i przez to tyję. 

#2 GrzegorzDut

GrzegorzDut

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 7 postów
  • LokalizacjaTrójmiasto

Napisano 25 listopad 2019 - 07:42

Niestety, mam ten sam problem. Z mojego doświadczenia diety nie są dobrym rozwiązaniem. Wszystko potem wraca do niechcianej "normy", tylko się zawiedziesz. Musisz od razu wyjść z nastawieniem, że całkowicie zmieniasz nawyki żywieniowe do końca życia. Mi się jeszcze nie udało.

Pozdrawiam

Grzegorz Dutkiewicz

Alpha Cargo Plus Sp. z o.o.

ul. Hutnicza 53

81-061 Gdynia

grzegorz.dutkiewicz@alphacargoplus.de

www.alphacargoplus.de

#3 alf

alf

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 753 postów

Napisano 25 listopad 2019 - 11:12

Myślę, ze wiele osob w dzisiejszych czasach ma z tym problem. Bardzo wiele osób pracuje przed komputerem oraz po pracy zamiast się ruszać z powrotem wraca do komputera, albo siedzi przed telewizorem. W lecie jeszcze jest mniejszy problem bo ładna pogoda składnia do spacerów czy do jazdy na rowerze. Gorzej jest zimą kiedy wiele osób nie ma ochoty na aktywności fizyczne.

http://www.keepyour-...zeciwdzialania/

Zerknijcie sobie tutaj.

Na stronie są opisane wszystkie negatywne konsekwencje braku ruchu a jednak jest ich kilka. Proponowałbym na początek spróbować ćwiczeń siłowych albo jogi. Joga bardzo dobrze wpływa na kręgosłup. 

#4 ReginaD

ReginaD

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 11 postów

Napisano 04 grudzień 2019 - 08:27

Mam ten sam problem. Byłam już u kilku lekarzy dietetyków i wszyscy mówią to samo... trzeba wyliczyć swoje zapotrzebowanie kaloryczne i spożywać takie posiłki, aby tego zapotrzebowania nie przekraczać, a  jednocześnie nie chodzić głodnym. Powiem szczerze, nie najprostsze zadane... Do tego oczywiście aktywność fizyczna. I tak do końca życia :) bo przecież większość z nas już na stałe pracuje przed komputerem, albo przy przy biurku. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych