Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

prezent dla gracza

wróć do serwisu Kadry 37 odpowiedzi w tym temacie

#21 el_damianello

el_damianello

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 07 grudzień 2020 - 14:39

Jeśli znasz się dobrze na komputerach i wiesz, jakie ma potrzeby, to tak. Ale jeśli nie, to lepiej zapytać, jaki model będzie odpowiedni. Przy takiej kwocie lepiej, żeby prezent spełniał wymagania...

#22 Guest_Zulek

Guest_Zulek
  • Goście

Napisano 04 luty 2021 - 23:43

Amoże dobre słuchawki nauszne do grania? Zobacz sobie te Genesis Argon 600. Miękkie, grube nauszniki, nic nie uwiera, dobrze tłumią , można i na PC używać i na konsolach. Spoko są na prawdę

#23 Guest_Łucja

Guest_Łucja
  • Goście

Napisano 01 marzec 2021 - 12:09

Fajnym pomysłem na prezent są słuchawki z audictus. Myślę że każdy gracz będzie zadowolony

#24 Gustav2

Gustav2

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 285 postów

Napisano 02 marzec 2021 - 07:13

Słuchawki, albo jakiś fajny gamerski stojak na słuchawki (stojak jest nieco tańszy).

#25 Guest_Bujarska

Guest_Bujarska
  • Goście

Napisano 04 marzec 2021 - 21:14

Dla fana gier fajnym prezentem na pewno będzie dobrej jakości kierownica do gier, zobacz sobie tą Genesis Seaborg 400 pasuje i do Pc i do PS3, PS4, Nintendo Switch, Xbox One, a nawet Xbox Series

#26 komandos

komandos

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 18 postów

Napisano 06 kwiecień 2021 - 20:59

Podkładka gamingowa - bardzo ważna. Tym lepsza im większa. Są normalne i podświetlane. W zalezności ile gracz ma lat albo co lubi - nastolatkowie wolą te podświetlane RGB, wiem bo syn kupuje na okrągło gadżet po gadżecie a im wiecej świeci tym lepiej ;) :D Spory wybór fajnych podkładek gamingowych ma Genesis, fajne są i trwałe , te podswietlane też

#27 likoo

likoo

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 11 kwiecień 2021 - 12:24

jak myśłisz jak gracz no to pewnie że jakaś gra gta

#28 mobilna

mobilna

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 25 kwiecień 2021 - 01:37

może stacja gamingowa (biurko + fotel)? biurka dla graczy posiadają fajne "bajery" np. podświetlenie LED, do tego wygodny fotel 

Moje miejsce w Internecie: https://mobilnezarabianie.pl/

#29 fashion.victim

fashion.victim

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 1299 postów

Napisano 27 kwiecień 2021 - 09:41

Prezentów dla graczy nie brakuje, specjalistką nie jestem, ale pewnie w sieci się znajdzie co trzeba.

#30 Guest_hanko

Guest_hanko
  • Goście

Napisano 04 maj 2021 - 22:55

na pewno ucieszą go nowe, dobre no i mega wygodne słuchawki. super sa te nowe Genesis Argon 600

#31 Stanislawmaciejewski

Stanislawmaciejewski

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów
  • LokalizacjaSandomierz

Napisano 05 maj 2021 - 08:58

Jeśli nie ma to słuchawki będą dobrą opcją. Warto też wypytać samego zainteresowanego, bo może coś akurat potrzebuje.

#32 Guest_Eggon

Guest_Eggon
  • Goście

Napisano 04 lipiec 2021 - 11:49

Zobacz sobie te słuchawki gamingowe Selen 400. Moim zdaniem dobry pomysł na prezent dla gracza

#33 kaja98

kaja98

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 06 lipiec 2021 - 19:04

Może jakiś gadżet z ulubionej gry??

___

palarnia kawy

#34 Ajlar

Ajlar

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 78 postów

Napisano 26 lipiec 2021 - 12:49

A jaki może być najlepszy prezent dla Gracza? No gra, prawda?? Najlepiej i najbezpieczniej spytać,  jaką grę chce dostać w prezencie, a jak nie - to samemu coś wybrać. Np tutaj: https://www.tanioman.../t/gry-akcji-pcjest bardzo duży wybór gier akcji na PC...no i można również na ciekawe promocje trafić!:)

#35 Guest_Tolo

Guest_Tolo
  • Goście

Napisano 04 sierpień 2021 - 23:24

Dobre sluchawki do grania, takie z mikrofonem o ułatwią komunikowanie się z innymi graczami. Te słuchawki z mikrofonem Genesis Neon 750 RGB LED są spoko

#36 enzymata

enzymata

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 585 postów

Napisano 05 sierpień 2021 - 08:49

Też jestem zdania, że słuchawki to dobry pomysł. Ewentualnie klawiatura z podświetleniem.

#37 PawluM

PawluM

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 231 postów

Napisano 09 sierpień 2021 - 07:58

Coś do komputera, może jakieś akcesoria gamingowe? Jest tego trochę. Może koszulkę z ulubionej gry tej osoby? Zobaczcie sobie też kartę graficzną gtx 1660 super może w tym kierunku pójdziecie?

#38 księgowy78

księgowy78

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 11 sierpień 2021 - 19:48

Koszulka z ulubionej gry to spoko pomysł. Ostatnio kupiłem bratankowi podobną rzecz - był zachwycony.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych