Skocz do zawartości

Zdjęcie

Praca zdalna – takie są fakty

wróć do serwisu Moja Firma 1 odpowiedź w tym temacie

#1 Admin Moja Firma

Admin Moja Firma

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 102722 postów

Napisano 22 listopad 2019 - 18:52

Praca zdalna cieszy się coraz większym uznaniem i powodzeniem. Mimo to nadal nie brakuje osób, dla których taki system daleki od jest od wizji konkretnego zatrudnienia i kojarzy się raczej z pracą dorywczą, dobrą dla studenta, a dla osoby mającej rodzinę na utrzymaniu – jedynie jako dodatkowe źródło dochodu wzmacniające domowy budżet. Warto poznać kilka faktów związanych z pracą zdalną i przekonać się, jak wygląda ona w rzeczywistości.

Powrót do artykułu: Praca zdalna – takie są fakty

#2 Guest_mariuszdev

Guest_mariuszdev
  • Goście

Napisano 22 listopad 2019 - 18:52

Pracuje zdalnie od 8 lat i nie narzekam ;) ale raczej nie w każdej branży się to sprawdzi i nie jest to dla każdego. ale sa coworkingi które tez polecam i rozwiązują problem motywacji ;) ja akurat pracuje w IT, więc jeśli szukacie pracy w tym sektorze to raczej Pracuja nie polecam. brak widełek i bardzo słaby responsive rate na aplikacje. :( na szczęście sa takie portale jak weworkremotely czy upwork a na polskim rynku to tylko justjoin.it i prowadzone przez nich grupy na fb. sam znalezlem dzięki nim moj ostatni projekt jak i kilku moich znajomych. polecam. praca zdalna jest super ;)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych