Skocz do zawartości

Zdjęcie

Rezygnacja z PPK - co oznacza w praktyce?

4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Prawo

Admin Prawo

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 671912 postów

Napisano 21 listopad 2019 - 16:13

Wraz z przystąpieniem do PPK firmy jej pracownicy zostają automatycznie przyłączeni do programu. Uczestnictwo w PPK jest jednak dobrowolne. Każdy może zrezygnować z programu. Co w praktyce oznacza złożenie deklaracji rezygnacji z wpłat do PPK?

Powrót do artykułu: Rezygnacja z PPK - co oznacza w praktyce?

#2 Guest_mariola

Guest_mariola
  • Goście

Napisano 21 listopad 2019 - 16:13

zawsze można się wycofać z tego programu, tylko właśnie pytanie po co. Sama nie uzbieram takich oszczędności jakie mogę tutaj zyskać, także nawet przez chwilę nie pomyślałam o tym żeby się wycofać

#3 Guest_Katie

Guest_Katie
  • Goście

Napisano 25 listopad 2019 - 06:54

zawsze można się wycofać z tego programu, tylko właśnie pytanie po co. Sama nie uzbieram takich oszczędności jakie mogę tutaj zyskać, także nawet przez chwilę nie pomyślałam o tym żeby się wycofać

Po to, żeby nagle te pieniądze nie zniknęły....

#4 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 25 listopad 2019 - 07:19

Oj głupiutka dziewczynko - przecież nawet ustawa mówi o tym, że zysk nie jest gwarantowany, więc równie dobrze możesz stracić - to są fundusze inwestycyjne ignorantko, a nie lokata. To pokazuje jak można durnym ludem sterować.

#5 Guest_grs

Guest_grs
  • Goście

Napisano 25 listopad 2019 - 12:33

Warto chyba byłoby dodać, że artykuł jest sponsorowany na zlecenie rządu, bo nikt o zdrowych zmysłach nie będzie w PPK oszczędzać. Za kilka lat te pieniądze znikną w przepastnym gardle ZUS-u i tyle je zobaczycie. Ja deklarację o rezygnacji z PPK już złożyłem i w życiu do tego badziewia się nie zapiszę dobrowolnie.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych