Skocz do zawartości

urlop u drugiego pracodawcy w ciągu roku

wróć do serwisu Kadry 2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_ula88

Guest_ula88
  • Goście

Napisano 21 listopad 2019 - 09:57

mam dylemat, nowy pracownik od 1.11, według mnie po liceum i 2 świadectwach na łącznie 3 lata pracy, nie ma wyższego wymiaru 26 dni, jednak-  ostatni pracodawca wpisał mu - wykorzystał 22 dni ? jak mam to rozumieć? czy w zw. z tym ja juz za te 2 mce pracy nie mogę nic naliczyć ? 

#2 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 21 listopad 2019 - 10:30

mam dylemat, nowy pracownik od 1.11, według mnie po liceum i 2 świadectwach na łącznie 3 lata pracy, nie ma wyższego wymiaru 26 dni, jednak-  ostatni pracodawca wpisał mu - wykorzystał 22 dni ? jak mam to rozumieć? czy w zw. z tym ja juz za te 2 mce pracy nie mogę nic naliczyć ? 

Poprzedni pracodawca prawdopodobnie pomylił się, ale to jego sprawa. Ty nic nie naliczasz, bo roczny urlop tego pracownika wynosi 20 dni i nie może wykorzystać więcej.

#3 Guest_ula88

Guest_ula88
  • Goście

Napisano 21 listopad 2019 - 10:50

ok dziękuję za pomoc czyli ja biore pod uwagę od nowego roku wymiar 20 dni i tak, przeliczam. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych