Skocz do zawartości

Zdjęcie

Sklep z kosmetykami do auta - poszukiwany

Sklep z kosmetykami do auta

wróć do serwisu Księgowość 7 odpowiedzi w tym temacie

#1 JarekDon

JarekDon

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 234 postów

Napisano 19 listopad 2019 - 12:04

Szukam dobrego sklepu z kosmetykami do auta i chciałbym zapytać Was, gdzie kupujecie tego typu rzeczy do swojego samochodu i oczywiście jakich producentów możecie polecić?

#2 skromna85

skromna85

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 21 listopad 2019 - 15:51

Niedawno korzystałem z tej właśnie oferty. Jak najbardziej się sprawdziła.

Żeby znaleźć przyjaciela trzeba przymknąć oko. Żeby go zachować trzeba przymknąć oba.

#3 Wojtek541

Wojtek541

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 271 postów

Napisano 22 listopad 2019 - 11:18

Zajrzyj sobie w takim razie również od oferty https://blyszczacajazda.pl/ gdzie znajdziecie większość kosmetyków samochodowych, ale i też dodatkowe akcesoria oraz sprzęt do wykonywania takich prac auto detailingu. 

#4 Fizo

Fizo

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 892 postów

Napisano 27 listopad 2019 - 14:22

Ja kupuje chemię i kosmetyki w marketach.

#5 Torcik66

Torcik66

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 393 postów

Napisano 02 grudzień 2019 - 08:17

Myślę, że to bardzo dobra propozycja jeśli chodzi o miejsce zakupu wyjątkowych propozycji w zakresie kosmetyków do pielęgnacji naszych aut. Przede wszystkim bogaty skład o naturalnym ph co nie zaszkodzi m.in dla lakieru, no i jeśli chcecie zająć się tym profesjonalnie to dostępne są u nich potrzebne akcesoria ale również specjalny sprzęt m.in do polerki. 

#6 Guest_Mokki

Guest_Mokki
  • Goście

Napisano 02 grudzień 2019 - 08:30

Też ostatnio planowałem w końcu zabrać się za moje auto na porządnie od zewnątrz, jak i w środku więc postaram się zajrzeć w wolniejszej chwili co tam może mi się przydać. 

#7 PawełP32

PawełP32

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 257 postów

Napisano 02 grudzień 2019 - 08:44

Ja nie jestem osobą która mocno bawi się w auto detailing, natomiast lubię jak moje aut jest czyste i przede wszystkim dobrze się prezentuje zarówno w środku, jak i na zewnątrz. Dlatego też udało mi się kupić u nich szereg produktów z pomocą których mogę utrzymać ten stan m.in Shiny Garage Morning Dew QD, który nadaje lakierowi niesamowitej śliskości oraz głębi koloru lakieru. Natomiast znajdziecie go w kategorii https://blyszczacaja...rwacja-186.html Pozdrawiam!

#8 Guest_adrut

Guest_adrut
  • Goście

Napisano 03 grudzień 2019 - 13:30

Z blyszcacajazda.pl zawsze zamawiam, czasem na allegro tez coś trafię fajnego w dobrej cenie, ale częściej ten sklep

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych