Skocz do zawartości

Zdjęcie

Nowoczesne sposoby promocji technologii gazowych w XIX wieku

wróć do serwisu Moja Firma 2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moja Firma

Admin Moja Firma

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 102722 postów

Napisano 15 listopad 2019 - 15:50

Pomimo oczywistej przewagi nad węglem technologie gazowe w XIX wieku wymagały intensywnej promocji. Branża gazownicza nie bała się niestandardowych form promocji.

Powrót do artykułu: Nowoczesne sposoby promocji technologii gazowych w XIX wieku

#2 Guest_Patryk

Guest_Patryk
  • Goście

Napisano 15 listopad 2019 - 15:50

Często się pisze, że trzeba wykorzystać "WSZYSTKIE" kanały komunikacji. Kompletna głupota. W niektórych branżach np. poświęcanie czasu na social media to bezsens. Lepiej na przykład zainwestować w prezentowanie swoich produktów na targach branżowych. Warto mieć doradców w sprawach reklamy. Od pół roku wszystkie nasze kampanie prowadzi firma Orchideagroup.pl/. Mają ciekawe pomysły, wykorzystują narzędzia, do których laicy nie mają dostępu, ale przede wszystkim posiadają rozległą wiedzę na temat świata reklamy.

#3 Guest_rafal

Guest_rafal
  • Goście

Napisano 16 listopad 2019 - 18:40

Każda branża ma swoją specyfikacje i musi znaleźć sposób na skuteczne dotarcie do klienta końcowego. Ciekawe inspiracje i kontakty marketingowe można podłapać na targach remadays, najbliższe będą 12 lutego w nadarzynie, wybieram sie jako przedstawiciel firmy.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych