Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jak szybko i bezpiecznie wynająć mieszkanie – rady dla właścicieli

3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moja Firma

Admin Moja Firma

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 103158 postów

Napisano 14 listopad 2019 - 16:17

Jeżeli chcemy szybko wynająć nasze mieszkanie musimy zadbać o jego odpowiednie wyposażenie i niewygórowaną cenę. Jeśli mimo tego mieszkania nie udaje się wynająć w najgorętszym okresie wynajmu, to może to oznaczać, że standard mieszkania jest zbyt niski.

Powrót do artykułu: Jak szybko i bezpiecznie wynająć mieszkanie – rady dla właścicieli

#2 daisyy

daisyy

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 58 postów

Napisano 04 październik 2020 - 20:10

I zabezpieczyć się umową, bo wynajmujący bywają uciążliwi czy niewypłacalni

#3 Guest_Milena

Guest_Milena
  • Goście

Napisano 18 styczeń 2021 - 11:15

Zleciłam poszukiwania mieszkania agencji. Agent miły i pomocny. Pomógł mi wynająć bezpiecznie i wyszukać mieszkanie w atrakcyjnej cenie. poleca dobreoferty.eu

#4 Guest_Monika Jędrzejewska

Guest_Monika Jędrzejewska
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2021 - 17:03

Wpisałam się i cisza. na Drugi dzień miły agent dzwoni. Ku mojemu zaskoczeniu umówił mnie na fajne mieszkanie które wybrałam. Wszystko odbyło się bezproblemowo. Szybko wynajęłam. Byłam wdzięczna Panu Michałowi za pomoc chciałam przyjść do Biura z jakąś bombonierką. Pan Michał zaśmiał się powiedział że jeśli chce się odwczięczyć to wystaczy że napisze przebieg naszej współpracy bo ostatnio wszyscy są rozgoryczeni i piszą jak coś pójdzie nie tak ale jak dostaną to co chcą to zapominają nawet podziękować. Ja dziękuję bardzo za pomoc i jestem wdzięczna. Pozdrawiam Pracowników biura Dobreoferty! Monika Jędrzejewska

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych