Skocz do zawartości


Zdjęcie

Na czym polega proces filtracji?


3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moja Firma

Admin Moja Firma

  Zaawansowany użytkownik

 • Administratorzy forów
 • 103043 postów

Napisano 10 listopad 2019 - 23:28

Filtracja jest najczęściej stosowanym procesem oczyszczania, polegającym na przepuszczeniu zanieczyszczonego powietrza przez powierzchnię filtracyjną. Ze względu na różne wielkości zanieczyszczeń, mamy tutaj do czynienia z procesem złożonym.

Powrót do artykułu: Na czym polega proces filtracji?

#2 Guest_adiex

Guest_adiex
 • Goście

Napisano 10 listopad 2019 - 23:28

OPTI ONE - z podłączeniem do instalacji wodnej OPTI ONE+ ze zbiornikiem na wodę Gwarantujemy, że OPTI ONE stanie się najczęściej używanym urządzeniem w twojej kuchni. Codziennie. Korzystaj z dobrodziejstw czystej wody, nie rezygnując z elegancji i stylu, najlepsze filtry do wody, urządzenia do filtracji wody i uzdatnianie wody w CHSOPTIMA OPTI ONE to jedno z naszych najnowszych urządzeń do oczyszczania wody marki CHSOPTIMA. Nasz filtr nie tylko uzdatnia wodę ale także podgrzewa do odpowiedniej temperatury do parzenia kawy, herbaty i przygotowywania mleka dla dzieci. Nasz filtr to źródło zdrowej, czystej i smacznej wody w naszym domu. Sprawdź i się przekonaj: chsoptima kropka shop -> NAPRAWDĘ WARTO!

#3 Guest_Sergiusz

Guest_Sergiusz
 • Goście

Napisano 24 wrzesień 2020 - 13:40

Systemy uzdatniania wody oferuje JK-Matic lider na rynku. Polecam ich usługi.#4 michal71

michal71

  Użytkownik

 • Członkowie
 • PipPip
 • 17 postów

Napisano 28 wrzesień 2020 - 08:58

Filtracja wody może być stosowana na wiele sposobów. Dla przykładu często stosowana filtracja wstępna usuwa z wody zanieczyszczenia stałe w postaci piasku, rdzy czy innych zawiesin. Pozwala to na oczyszczenie mechaniczne wody, dzięki czemu woda jest przystosowana do kolejnego etapu, którym jest uzdatnianie wody. Dużo informacji na ten temat dostępnych jest na stronie np. firmy Twoja Czysta Woda z Rybnika https://twojaczystaw...datnianie-wody/. Odpowiadają oni w prosty sposób na najpopularniejsze pytania z zakresu badania i uzdatniania wody pitnej.

Dodaj odpowiedź  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych