Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Zdjęcie

Zdrowe odżywianie - warto?

zdrowe odżywianie

wróć do serwisu Moja Firma 16 odpowiedzi w tym temacie

#1 Naster

Naster

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 954 postów

Napisano 08 listopad 2019 - 16:13

Czy jecie zdrowo, jak tak to jakie produkty używacie? Ostatnio dużo słyszy się o zdrowym odżywianiu, a czy tak naprawdę jest ono zdrowe? 

#2 zimbol

zimbol

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 843 postów

Napisano 10 listopad 2019 - 10:30

Staram się zdrowo odżywiać i zazwyczaj czerpie informacje ze strony https://www.gazetame...-sluzy-zdrowiu/ jest na niej wszystko dokładnie opisane, co warto, a czego nie warto jeść i czy coś naprawdę jest tak zdrowe jak się o tym słyszy 

#3 Monkey_Funcky

Monkey_Funcky

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 787 postów

Napisano 18 listopad 2019 - 09:14

No pewnie, że warto. Zdrowy organizm w dużej mierze zależy od sposobu odżywiania.

#4 Mateo122

Mateo122

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 96 postów

Napisano 19 luty 2020 - 12:37

Zdecydowanie jest to warte uwagi! O swoje zdrowie po prostu trzeba dbać. Polecam ronież spojrzeć na https://slodkie-zdro...amienniki-cukruMają naprawdę dużo różnych propozycji w zakresie zdrowego odżywiania.

(...) grzecznym dziewczynkom los się nie odpłaca.

#5 Salvatore Conte

Salvatore Conte

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 107 postów

Napisano 05 marzec 2020 - 07:24

A dlaczego miałoby nie być warto odżywiać się zdrowo, bo nie do końca rozumiem :)? Przecież odżywianie się w odpowiedni sposób oraz prowadzenie aktywnego trybu życia ma dla organizmu ogromne znaczenie. Ja poleciłbym nawet kontaktować się ze specjalistami z zakresu dietetyki, zwłaszcza że w przychodniach takich jak Śliwa z Wałbrzycha, taka pomoc jest darmowa w ramach POZ – https://www.przychod...eka-zdrowotna/6.

#6 JarekDon

JarekDon

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 567 postów

Napisano 30 styczeń 2021 - 10:41

W mojej ocenie jeżeli szukacie dobrej jakości produktów o bogatym składzie i jednocześnie dostępnych w dobrych cenach, to tutaj jak najbardziej mogę polecić Wam abyście wzięły pod uwagę https://bio-sklep24...._1910_1948.html sklep z szerokim wyborem produktów spożywczych bio jak na przykład dobrej jakości makarony, ale również kasze, herbaty i wiele innych produktów. Jest w czym wybierać, a do tego licząc na naprawdę dobre ceny. Dlatego warto pomyśleć nad pierwszym zamówieniem i sprawdzicie jakie zmiany pojawią się dla Waszego zdrówka!

#7 Gustav2

Gustav2

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 285 postów

Napisano 03 luty 2021 - 07:21

Ja swoje zdrowe odżywianie ograniczam do sprawdzania składu, tego co kupuję ;) Nie ma co przesadzać.

#8 Numakg

Numakg

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 10 postów

Napisano 03 luty 2021 - 20:58

Ja żeby zadbać o swoje zdrowie, systematycznie biegam, ponadto jem tylko tyle, ile wynosi moje zapotrzebowanie energetyczne  :D . Nie zapominam o suszu CBD https://luuz.pl/kate...duktu/susz-cbd/ .

Kaski Szczękowe dla wszystkich 

#9 Kaczmar

Kaczmar

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 201 postów

Napisano 15 marzec 2021 - 14:40

na pewno warto pic co kilka dni zakwas buraczany z koprem i czosnkiem na wzmocnienie tylko nie za czesto 

#10 fashion.victim

fashion.victim

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 1299 postów

Napisano 16 marzec 2021 - 13:46

Serio ktoś się pyta, czy warto się zdrowo odżywiać? To żart czy ignorancja?

#11 pro3l8m

pro3l8m

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 69 postów

Napisano 02 lipiec 2021 - 20:01

Ja odkryłem, że mam alergię na gluten. Powiem Wam szczerze trochę jestem zły na siebie, że tak późno do tego doszedłem. Problemy żołądkowe miałem od kilku lat, ale myślałem, że przejdą. W końcu zrobiłem badania alergiczne i wyszło, że nie mogę jeść glutenu. Przyzwyczaiłem się do nowej diety, a jedzenie kupuję tutaj https://zakupyw24h.p...y-bezglutenowe/ z dostawą do domu. Mają bardzo duży wybór produktów bezglutenowych, a dostawa do domu to wygoda.

#12 JarekDon

JarekDon

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 567 postów

Napisano 10 lipiec 2021 - 18:43

Jeśli chcesz zdrowo i pysznie się odżywiać to Catering dietetyczny sprawdza się świetnie,  będzie dla Ciebie idealnym rozwiązaniem! Codziennie otrzymasz zestaw pięciu zbilansowanych posiłków, dostosowanych do Twoich potrzeb. Dzięki niej wrócicie do pełni zdrowia i odpowiedniej formy fizycznej. Gwantuję, że poczujecie się o niebo lepiej :)

#13 Maia

Maia

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 205 postów

Napisano 20 lipiec 2021 - 10:52

Jeśli chcemy zminimalizować ryzyko różnych chorób i zapewnić sobie dobre samopoczucie, to zdrowe odżywianie to podstawa.

#14 fabiola

fabiola

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 46 postów

Napisano 21 lipiec 2021 - 14:45

Jeśli chcemy zminimalizować ryzyko różnych chorób i zapewnić sobie dobre samopoczucie, to zdrowe odżywianie to podstawa.

Oczywiście! To właśnie miałam napisać. A jeśli ktoś ogólnie nie ma pojęcia, co zrobić, jak gotować zdrowo, to można śmiało takie https://justdoeatcatering.com.pl/ diety wykorzystać. One są przygotowane przede wszystkim dla nas i dla naszego zdrowia.

#15 Guest_gosia

Guest_gosia
  • Goście

Napisano 22 lipiec 2021 - 11:27

Jasne, że warto i tak w sieci można znaleźć mnóstwo podpowiedzi, diet i przepisów. U mnie np. nie ma dnia bez warzyw, owoców, praktycznie codziennie muszą być świeże soki. Powiem Wam, że nawet dzieci wpadły już w rytm i nie upominają się o jakiś fast food, a wrócę jeszcze do tych soków. Jakiś czas temu spotkałam się z termicznymi szklankami w superwnetrze.pl, wtedy pomyślałam, a po co mi coś takiego. Jednak kupiłam i faktycznie te szklanki trzymają temperaturę. Wlewam sok, który był schłodzony w lodówce i nic, a nic nie łapie ciepła nawet po pół godzinie. Super sprawa.

#16 JarekDon

JarekDon

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 567 postów

Napisano 09 wrzesień 2021 - 13:43

No to może w takim razie warto zastanowić się również nad taką opcją jak dieta sokowa od SportFoodSoki gdzie przekonasz się jak wiele możliwości przynosi, jak kształtują się ceny i jednocześnie co wchodzi w jej skład. Ja po tym czuję się genialnie i odzyskałem więcej chęci do działania. Wracam do formy, czuję się świetnie i też po tygodniu -3kg!

#17 Taliczan

Taliczan

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 87 postów

Napisano 12 wrzesień 2021 - 15:29

A może refundowany program Zdrowe Odchudzanie 2021

Refundowany program ZDROWE ODCHUDZANIE 2021 to inicjatywa Europejskiego Funduszu Wsparcia organizowana w ramach planu ochrony zdrowia publicznego

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych