Kategorie
Skocz do zawartości

Biuro nieruchomości Bielsko Biała

Caryk88
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałem kupić jakąś nieruchomość w Bielsku bądź okolicy. Mały domek, albo mieszkanie. Tylko nie bardzo mam czas bawić się w przeglądanie ofert więc przydałoby się jakieś biuro, które ma doświadczenie na rynku i zaproponuje jakieś sensowne propozycje w stosunku do moich oczekiwań. Jak macie jakieś doświadczenia to dajcie namiary, chętnie skorzystam z podpowiedzi.

Chciałem kupić jakąś nieruchomość w Bielsku bądź okolicy. Mały domek, albo mieszkanie. Tylko nie bardzo mam czas bawić się w przeglądanie ofert więc przydałoby się jakieś biuro, które ma doświadczenie na rynku i zaproponuje jakieś sensowne propozycje w stosunku do moich oczekiwań. Jak macie jakieś doświadczenia to dajcie namiary, chętnie skorzystam z podpowiedzi.

Dzień dobry, rozważał Pan zakup w innej lokalizacji? Jakimi wartościami kieruje się Pan przy wyborze inwestycji? Jesteśmy biurem inwestycyjnym i posiadamy szereg nieruchomości własnych. Zajmujemy się tym od 11 lat, a naszą specjalizacją są kamienice. Przez proces inwestycyjny przeprowadzamy krok po kroku, określając też plan na dalsze działania. Tak jak Pan wspomniał wiele zależy od Pana oczekiwań. Dlatego szanując Pański czas zapraszam do kontaktu mailowo r.tatara@insidepark.pl lub telefonicznie pod numerem 516 131 031. Pozdrawiam 

• 1 rok później...

Na pewno możesz liczyć na biuro Dworak Nieruchomości . Działają właśnie w okolicy Bielska Białej i pod tym kątem faktycznie na ich pomoc można liczyć, profesjonalne podejście do klienta odpowiednio przygotowana oferta. Jak szukałem mieszkania to powiedziałem na czym mi zależy a oni już zajęli się przygotowaniem propozycji.

• 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Akurat ja rynku nieruchomości w tym mieście nie znam więc ciężko jest mi cokolwiek na ten temat powiedzieć. Za to mogę każdemu polecić współpracę z biurem nieruchomości https://bnonline.pl/jeśli zależy nam na pewno na bardzo szybkim i sprawnym zbyciu naszego mieszkania, domu czy działki.

• 6 miesięcy temu...
  • 6 miesięcy temu...
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
 Udostępnij

• Dodaj nową pozycję...