Skocz do zawartości

Zdjęcie

500 plus dla przedsiębiorców

wróć do serwisu Moja Firma 4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moja Firma

Admin Moja Firma

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 102687 postów

Napisano 07 listopad 2019 - 10:20

Na czym ma polegać tzw. 500 plus dla przedsiębiorców i jak do projektowanych zmian odnoszą się sami przedsiębiorcy? Przedstawiamy opinię BCC.

Powrót do artykułu: 500 plus dla przedsiębiorców

#2 Guest_RP

Guest_RP
  • Goście

Napisano 07 listopad 2019 - 10:20

Za krótki lead na stronę główną.

#3 Guest_Bez złudzeń

Guest_Bez złudzeń
  • Goście

Napisano 07 listopad 2019 - 17:52

Robienie ludzi w balona ... Proszę mi pokazać firmę, która chce się rozwijać, zatrudnia ludzi A zatem generuje koszty (więc i przychody muszą być wysokie ), jest na książce przychodów i rozchodów i osìąga przychód poniżej 10tyś / miesiąc ... Takich firm jest niewiele ... Skorzystają samozatrudnieni i firmy jednoosobowe świadczące usługi a zatem ryczaltowcy ( o ile nie będą wykluczeni z tej ustawy ), a firmy handlowe które ledwo zipią Pisiory mają w głębokim poważaniu ... refleksja : żeby tylko jak najmniej osób się załapało no i niestety zacznie się kombinowanie żeby nie wykazywać przychodów i dochodów . Gratuluje naiwności ... Już nie wspomnę o najniższej krajowej obiecywanej na poziomie 2600 brutto przed wyborami ... Obietnica już nieaktualna minęła się lekko z prawdą ...

#4 Guest_cinek

Guest_cinek
  • Goście

Napisano 07 listopad 2019 - 18:15

i tylko na 36m a potem 1900 masakra

#5 Guest_prop-trading.pl

Guest_prop-trading.pl
  • Goście

Napisano 14 listopad 2019 - 11:09

No nie mogę... pewnie to będzie otrąbione później w tv jako sukces i to jak mocno rząd wspiera firmy... a tak jak napisał niżej kolega "bez złudzeń" - firm, które spełniają w/w warunki jest bardzo mało. Jak firma ma dochód 6 tys zł miesięcznie, to jest prawie na skraju upadku... Czyli zdecydowana mniejszość. Pomysł obliczony na to, żeby jak najmniej firm się załapało, ale przedstawiony tak, żeby wszyscy myśleli jakiez to mega wsparcie... Zamiast tego cuda, proponuję obniżenie ZUS. Lub VAT o 1%

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych