Skocz do zawartości

Zaswiadczenie o niekaralnosci

1 odpowiedź w tym temacie

#1 Guest_Kaaoaa

Guest_Kaaoaa
  • Goście

Napisano 05 listopad 2019 - 21:35

Witam,mam do osób zorientowanych pytanie odnośnie zaswiadczenia o niekaralnosci. Sprawa wygląda tak- w 2016r. brałem udział w sporej bójce. Mój udział w niej ograniczył się do odepchniecia jednego faceta. Niestety to wystarczy żeby dostać wyrok z takiego art. Mój obrońca dogadał się z prokuratorem i oskarzycielem posiłkowym, w ten sposób, że jeżeli sąd zatwierdzi to będę miał warunkowo umorzone postępowanie ale muszę jakiemuś facetowi płacić 5tys z uwagi na to, że miał połamaną szczękę po tej całej bójce. Właśnie obronilem tytuł magistra i mam na oku pracę w której muszę wykazać zaświadczenie o niekaralnosci. Niestety do sprawy ciągle nie może dojść... Polska.. Czy jeżeli jest toczone wobec mojej osoby postępowanie karne to dostanę takie zaświadczenie o niekaralnosci? Chciałbym się już tam zatrudnić i mam nadzieję, że sprawa się zakończy warunkowy umorzeniem więc wtedy takie zaświadczenie będzie mi przysługiwało. Tylko jak jest na tą chwilę gdy mam sprawę??
Pozdrawiam

#2 Guest_Szogun

Guest_Szogun
  • Goście

Napisano 05 listopad 2019 - 23:27

Na tą chwilę jesteś niekarany, skoro nie byłeś karany to otrzymasz zaświadczenie o niekaralności. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych