Skocz do zawartości

Zdjęcie

Reklamacja lodówki LG

lodówka agd reklamacja LG

1 odpowiedź w tym temacie

#1 Naskret

Naskret

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 04 listopad 2019 - 11:36

Szanowni Panstwo

proszę o pomoc/poradę.

Kupiłem lodówkę marki LG przez internet w Media Markt.

Po dostarczeniu sprzętu do domu, zamówiłem usługę zamiany stron otwierania drzwi (przez stronę LG).

Po paru dniach przyjechał serwis.

Serwisant wykonał usługę.

Niestety okazało się, że drzwi zarówno lodówki jak i zamrażalnika nie dochodzą do lodówki - jest szpara.

Zgłosiłem to do LG.

Zgłoszenie zostało przyjęte.

Przyjechał ten sam serwisant.

Zdjął uszczelkę, założył ją na nowo i powiedział, że tak musi być (czyli szpara pomiędzy lodówką a drzwiami - na około 12 cm).

Zgłosiłem do ponownie do LG.

LG przesłało mi mejla z informacją, że "lodówka GBB62PZFFN funkcjonuje prawidłowo i nie wykazuje nieprawidłowości w działaniu wynikających z wystąpienia wady bądź usterki produktu co potwierdziło sprawdzenie sprzętu przez uprawnionego pracownika autoryzowanej stacji serwisowej LG."

Informacja z serwisu była taka, że " drzwi lodówki są za mocno obciążone produktami, co przy energicznym zamykaniu powoduje ich odbijanie się".

Na marginesie w drzwiach trzymam jajka, mleko, biowital i keczup.

Napisałem odwołanie do LG. Wysłałem im zdjęcia gdzie widać szparę przy zamkniętych drzwiach, wysłałem im filmik na którym widać, gdzie w ta szparę mogę wsadzić swobodnie kartkę.

Po prawie miesiącu (dziś) dostałem odpowiedz od LG, że lodówka wg nich jest sprawna.

Oczywiście nikogo nie było u mnie z LG ani z serwisu.

Uprzejmie proszę o pomoc co mogę zrobić by cieszyć się sprawna lodówka. Jakie kroki dalsze mogę podjąć?

z góry serdecznie dziękuję.

pzdr

Konstanty Kolanski

#2 Dorota Ł

Dorota Ł

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 17 postów

Napisano 04 listopad 2019 - 11:42

Najlepiej zgłosić się do rzecznika konsumentów.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: lodówka, agd, reklamacja, LG

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych