Skocz do zawartości

Zdjęcie

Herbaty owocowe

wróć do serwisu Kadry 4 odpowiedzi w tym temacie

#1 lolog

lolog

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 8 postów

Napisano 01 listopad 2019 - 16:53

Lubicie herbaty owocowe   ? Pod tym linkiem znajduje się najbardziej profesjonalny sklep internetowy z herbatami. Jeżeli lubicie popijać herbaty to jak najbardziej powinniście zobaczyć tą atrakcyjną ofertę. 

Wszyscy zasługujemy na swoją porcję prawdy i odpowiedzi w miejsce niekończących się pytań

#2 Monkey_Funcky

Monkey_Funcky

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 647 postów

Napisano 12 listopad 2019 - 10:53

Mnie ostatnio zasmakowała truskawkowa herbata. Ale chętnie sięgam też po owoce leśne.

#3 pomocna

pomocna

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 91 postów

Napisano 25 listopad 2019 - 22:33

Koniecznie jak jeszcze nie próbowaliście to polecam - zielona earl grey z bergamotką  https://big-active.p...ergamotka-20tb/naprawdę smak nie jest oczywisty a myślę, że można dzięki niemu przekonać się do zielonej herbaty. Wiem, że nie każdy taką lubi a nie warto z niej rezygnować bo jest bardzo zdrowa.

#4 Mateo122

Mateo122

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 69 postów

Napisano 01 grudzień 2019 - 12:56

Tu jest ogromny wybór przeróżnych herbat . Są tam różne smaki i rodzaje, dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie. Ceny są bardzo niskie, dlatego można zamówić od razu większy zapas. Poza tym ten sklep oferuje bardzo szybko wysyłkę. Herbaty możecie otrzymać już na drugi dzień. Polecałem znajomym i również są zadowoleni. 

(...) grzecznym dziewczynkom los się nie odpłaca.

#5 Monkey_Funcky

Monkey_Funcky

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 647 postów

Napisano 06 grudzień 2019 - 11:29

Ostatnio sprobowałam herbaty o smaku jagód i z cytryną. Normalnie, jakby w kubku naprawdę były jagody. Pycha.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych