Skocz do zawartości

Zdjęcie

Automaty forex na waluty - czy jest sens się w to pakować?

forex finanse zarabianie waluty

wróć do serwisu Moja Firma 3 odpowiedzi w tym temacie

#1 MalgorzataM

MalgorzataM

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 29 postów

Napisano 30 październik 2019 - 12:18

Automaty forex na waluty - czy jest sens się w  to pakować?

A jeśli tak, to czy możecie podpowiedzieć jakiś sensowny, nie bardzo drogi automat lub poprowadzić ktok po kroku przez cały proces?

Chciałabym mieć coś, co da mi pasywne zyski, bez mojej roboty, nie musi być dużo, ale już rocznie kilka% wiecej niż na lokacie byłoby dobrze...

?

Ciepłolubna:)

#2 Guest_Giello

Guest_Giello
  • Goście

Napisano 21 listopad 2019 - 11:47

Jest sens jeśli kupisz dobry automat, a nie ma sensu, jeśli wydasz pieniadze na coś, co ktoś stworzył z tyłka i to nawet nie zarabia, a tylko doi Twoje siano. Automaty fx są ok, ale znalezienie odpowiednich to sztuka

#3 Guest_Kajetan22

Guest_Kajetan22
  • Goście

Napisano 27 listopad 2019 - 10:04

Jest sens jeśli kupisz dobry automat, a nie ma sensu, jeśli wydasz pieniadze na coś, co ktoś stworzył z tyłka i to nawet nie zarabia, a tylko doi Twoje siano. Automaty fx są ok, ale znalezienie odpowiednich to sztuka

a na co patrzeć, zeby znaleźć taki "dobry" automat do forexu?

#4 MalgorzataM

MalgorzataM

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 29 postów

Napisano 01 grudzień 2019 - 15:57

No właśnie też chciałabym wiedzieć co brać pod uwagę.

Nie chcę cudów, które jak na razie znalazłam i niby obiecuja zyski po 300% miesiecznie, bo dla mnie to jest oszukaństwo... grubymi nićmi szyte.

A w każdym razie nie wierzę w takie rzeczy.

Znalazłam na stronie https://prop-erly.eu/ taki automat w modelu proptradingowym, gdzie mają historię z przeszłości że to wypracowuje jakieś 25-75% rocznie i to już jest dla mnie ogrom, i gdyby faktycznie tak działało, to może się zachęce, ale na razie szukam dalej, pewnie najbardziej to bym chciała, że taki automat na handel walutami dwaał z10% rocznie, bo wydaje mi się że to ma jakiś sens w porównaniu do lokat, a im  wiecej procent tym bardziej sie boje

Ciepłolubna:)

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: forex, finanse, zarabianie, waluty

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych