Skocz do zawartości

Auto po kontrakcie leasingowym - czy warto?

3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Matheo

Guest_Matheo
  • Goście

Napisano 28 październik 2019 - 15:42

Szukam właśnie używanego auta i wpadłem na informacje o możliwości kupna samochodów po umowach leasingowych. Macie może jakąś wiedzę na ich temat. Ktoś z Was kupił kiedyś takie auto? Może wiecie gdzie ich szukać? 

Będę wdzięczny za wszelkie info. 

#2 Guest_PawełT

Guest_PawełT
  • Goście

Napisano 29 październik 2019 - 11:31

Według mojej wiedzy w autach pokontraktowych na pewno możesz być spokojny o ich stan techniczny. Umowa leasingowa wymagała, aby były serwisowane w ASO, więc na pewno są na oryginalnych częściach i możesz być pewny ich przebiegu. Nikomu nie opłacało się grzebać przy przebiegach. Zresztą przy każdym przeglądzie był spisywany licznik, więc będziesz mógł sobie porównać. 

Słabą stroną tych aut mogą być przebiegi, ale jak były dobrze serwisowane to ja akurat tym aż tak bardzo bym się nie przejmował. 

Z  tego co wiem to chyba największy wybór takich aut ma Master1, bo oni należą do Masterlease, wiec do nich wracają wszystkich auta po kontraktach leasingowych klientów. Sprawdź sobie w wolnej chwili. 

#3 Guest_Leszek

Guest_Leszek
  • Goście

Napisano 30 październik 2019 - 15:23

@PawełT dobrze pisze. W obecnych czasach sprowadzanie samochodów z zagranicy nie ma już sensu. Przecież dużo bardziej opłaca się postawić na auto z polskiego salonu, o którym wiesz niemal wszystko. A do tego teraz te auta pokontraktowe są super wyposażone, bo przecież często wcześniej jeździli nimi dyrektorzy albo właściciele małych firm, więc wyposażali je pod siebie. 

Akurat Master1 też znam i jak coś możesz im spokojnie zaufać. 

#4 Guest_George

Guest_George
  • Goście

Napisano 31 październik 2019 - 15:44

Nawet jeżeli nie miałbyś szukać tego auta w Master1, to i tak warto stawiać własnie na takie auta. Przede wszystkim dlatego, że w przypadku aut po umowach leasingowych nikt Cię raczej nie oszuka. Sprzedają je przeważnie firmy, którym nie zależy na kręceniu licznika, itp. 

Zresztą ja mam takie auto. Wcześniej było one leasingowane przez firmę, której pracuje, a potem wystawione do sprzedaży. Kupiłem je, bo widziałem jak firma leasingowa o nie dbała. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych