Skocz do zawartości

Zdjęcie

Mieszkania dla studentów – czy warto w nie inwestować?

4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moja Firma

Admin Moja Firma

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 102843 postów

Napisano 25 październik 2019 - 09:46

Rok akademicki rozpoczął się na dobre. Część studentów znalazła zakwaterowanie w akademikach, ale zdecydowana większość zamieszkała w prywatnych lokalach. To właśnie ci drudzy od dawna stanowią siłę napędową rynku nieruchomości, utwierdzając w przekonaniu, że inwestycja w mieszkanie na wynajem to wciąż opłacalny biznes.

Powrót do artykułu: Mieszkania dla studentów – czy warto w nie inwestować?

#2 Guest_sankos

Guest_sankos
  • Goście

Napisano 25 październik 2019 - 09:46

Działamy w systemie XTB i mamy wszystko istotne rozwiązania. Nie ma żadnych problemów, wszystko działa sprawnie, nie pojawiają się komplikacje, ale to wszystko też wymaga przemyślenia. Generalnie warunki do działania są, ale to musi być przemyślane. Bazujcie na swojej wiedzy i umiejętnościach. Bez poświęcenia czasu analityce, zwyczajnie nie da się jakoś sensownie zarobić. Bo niby w jaki sposób? To nie do ogarnięcia.

#3 gorgon

gorgon

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 222 postów

Napisano 01 listopad 2019 - 00:11

Oczywiście, że kupno mieszkania z myślą o wynajmie jest bardzo opłacalną inwestycją i wiele osób tak robi. Mieszkanie bez problemu można znaleźć za pośrednictwem portalu https://www.dobryadr...osci/mieszkania , kwestia tylko wyboru dobrej lokalizacji , bo w sumie to gra najistotniejszą rolę w przypadku wynajmu

#4 Guest_Marlena

Guest_Marlena
  • Goście

Napisano 23 styczeń 2020 - 21:29

Oczywiście, że warto. Kupioną kawalerkę wykończyłam na wysoki standard, a że znajduje się blisko uniwerku stwierdziłam że z pewnością znajdą się studenci, którzy chcą mieszkać sami, bardzo wygodnie. Jest duży rozkładany narożnik z funkcją spania gala collezione, szafki kuchenne, łazienkowe w zabudowie żeby wykorzystać każdy cm, porządne sprzęty jak ekspres do kawy, pralko-suszarka, zmywarka. Najemca znalazł się w ciągu kilku dni.

#5 luke45

luke45

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 1076 postów

Napisano 27 styczeń 2020 - 12:17

Warto inwestować w mieszkania na wynajem, to zysk co miesiąc.

Always look on the bright side of life!

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych