Skocz do zawartości

Zdjęcie

Outsourcing it w firmie

wróć do serwisu Księgowość 8 odpowiedzi w tym temacie

#1 alf

alf

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 753 postów

Napisano 25 październik 2019 - 06:31

Czy ktoś w firmie zdecydował sie na skorzystanie z usług outsourcingu it zamiast zatrudniania informatyka? Jak sie to u Was sprawdziło? 

#2 wazer

wazer

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 83 postów

Napisano 25 październik 2019 - 08:09

Warto z uwagi na to, ze jest to spora oszczedność Twojego czasu oraz zasobów.  Dostawcy usług w chmurze mają wieloletnie doświadczenie w pracy z różnymi klientami, z wszelkich rodzajów firm oraz branż. Z tego powodu łatwo im dostosować się do Twoich oczekiwań i pomóc kiedy wystąpi potrzeba – lub najlepiej – zanim to się wydarzy. Poza tym jest to zwykle o wiele tańsze bo stworzenie nowego miejsca pracy swoje kosztuje....

http://przedsiebiorc...rzystnej-cenie/

Na stronie opisane są zalety tego rozwiązania. 

#3 jo.ann

jo.ann

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 13 postów

Napisano 30 październik 2019 - 14:15

To ciekawe rozwiązanie warto o tym poczytać i przemyśleć wdrożenie. Z proponowanego wyżej artykułu wynika że zdecydowanie ma to sens. Nigdy nie zaszkodzi zapoznać się z ofertą kilku firm, trzeba podążać za nowymi możliwościami. Spojrzałam z ciekawości na ofertę firmy oferującej systemy WMS i rzeczywiście brzmi to wszystko dość kusząco. Zaciekawiłeś mnie i sama przyjrzę się bliżej temu tematu. 

#4 fashion.victim

fashion.victim

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 979 postów

Napisano 31 październik 2019 - 11:01

W sumie dlaczego nie? Korzystanie z Outsourcingu jest obecnie bardzo popularne i to na wielu różnych płaszczyznach i działaniach

#5 AlicjaM

AlicjaM

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 147 postów
  • LokalizacjaPoznań

Napisano 31 październik 2019 - 11:16

Myślę, że zdecydowana większość małych firm korzysta z outsourcingu IT. Nie opłaca się zatrudniać pojedynczej osoby, która by miała zajmować się tym wszystkim

Czysty Zysk - blog o sprzątaniu, organizacji domu i eko poradach.

#6 Nana30

Nana30

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 23 postów

Napisano 04 listopad 2019 - 14:43

Znaczy ja ogólnie korzystałam z usług leasingu pracowniczego za pomocą firmy https://www.viacore.pl/ i jestem mega zadowolona. Po pierwsze ponieważ pomogli mi znaleźć odpowiednich pracowników z potrzebnymi kwalifikacjami na dane stanowisko. Po drugie ponieważ nie musiałam martwić się przy tym rekrutacją, podpisywaniem umów itp. No i po trzecie, ponieważ rzetelnie i sprawnie zrealizowali moje zlecenie, dzięki czemu błyskawicznie otrzymałam potrzebnych mi w firmie pracowników. Także ja polecam takie usługi, zwłaszcza tej firmy. 

#7 Fizo

Fizo

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 892 postów

Napisano 22 listopad 2019 - 15:33

Myślę, że zdecydowana większość małych firm korzysta z outsourcingu IT. Nie opłaca się zatrudniać pojedynczej osoby, która by miała zajmować się tym wszystkim

Tutaj na tech360.pl jest opisany zakres usług, które można uzyskać w ramach kooperacji. Outsourcing IT to przede wszystkim optymalizacja kosztów w firmie. Zakładając, że współpracuje się z fachowcami w dziedzinie :)

#8 amelia7878

amelia7878

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 38 postów

Napisano 27 listopad 2019 - 13:32

My korzystamy z usług firmy http://inventon.pl/ właśnie w ramach outsourcingu IT. Moim zdaniem naprawdę dobrze się to sprawdza, jest opłacalne finansowo i przede wszystkim zapewnia nam odpowiednią jakość współpracy takie rozwiązanie.

#9 Fizo

Fizo

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 892 postów

Napisano 27 listopad 2019 - 14:21

Pewnie, takie firmy mają najnowsze rozwiązania do zaoferowania.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych