Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Zdjęcie

Fizjoterapeuta w Krakowie

wróć do serwisu Sektor Publiczny 5 odpowiedzi w tym temacie

#1 BarbaraGruszka

BarbaraGruszka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 613 postów

Napisano 24 październik 2019 - 09:01

Potrzebuje namiarów na dobrego fizjoterapeutę w Krakowie, mam problem z przepukliną kręgosłupa i szukam kogoś kto mi pomoże. 

#2 alf

alf

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 853 postów

Napisano 24 październik 2019 - 12:19

Powiem że masz Nieciekawie ;/  Bliska mi osboa chorowała na to samo. Przepuklina, ciężki temat. Była u wielu neurologów oraz fizjoterapeutów oraz aktualnie również chodzi regularnie na rehabilitację.  No nic, wracając do tematu Polecam Ci centrum fizjoterapii Fizjoter, daję tutaj kontakt
Mają znakomitą obsługę i bardzo dobry personel. Gabinet prywatny, ale nie tak drogo, poza tym mam wrazenie, ze fizjoterapeuci są o wiele bardziej zaangażowani niż to bywa w gabinetach państwowych ( do których trudno się dostać bo kolejki są bardzo długie....).  Jak zakończysz leczenie napisz czy była jakaś poprawa.

Mi leczenie naprawdę pomogło, chodziłam tam z kręgosłupem. 

#3 Patka79

Patka79

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 501 postów

Napisano 20 listopad 2019 - 10:45

Masakra, trzeba dbać o swoje zdrowie codziennie, a nie dopiero jak coś nas bierze na tyle powaznie, że nie możemy normalnie funkcjonować. Ja po swoich problemach z kręgosłupem i rehabilitacji już bardziej dbam o siebie każdego dnia, żeby się nie nabawić jakichś schorzeń w przyszłości. Byłem na turnusie  w https://wojnar.pl/za...jne-kregoslupa/ i mogę szczerze polecić , bo bardzo mi pomógł ten wyjazd, nie dość , że wróciłem już w dużo lepszym stanie to nauczyłem się dbać po prostu o swoj kręgosłup

#4 Jarecki85

Jarecki85

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 336 postów
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 17 grudzień 2019 - 07:21

Ja natomiast polecam centrum rehabilitacji -> https://www.sport-kl...-rehabilitacji/. Jeśli szukacie profesjonalnej pomocy to według mnie nie ma lepszego rozwiązania.

#5 cishel

cishel

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 38 postów

Napisano 21 lipiec 2020 - 15:11

Tak zdecydowanie trzeba dbać o zdrowie każdego dnia. Dużo łatwiej jest zapobiegać urazom niż je leczyc, kiedy jest juz za pozno. Ja ignorowałem ból stopy ktory czasem sie pojawiał. Osatnio poszedlem na rezonans magnetyczny stopy, po czym wyszły nieciekawe wyniki. Teraz czeka mnie żmudne leczenie tego urazu.

#6 aniolek

aniolek

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 897 postów

Napisano 22 sierpień 2020 - 09:32

Znalezienie dobrego fizjoterapeuty nie jest prostą sprawą.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy