Skocz do zawartości

Zdjęcie

Fizjoterapeuta w Krakowie

wróć do serwisu Sektor Publiczny 2 odpowiedzi w tym temacie

#1 BarbaraGruszka

BarbaraGruszka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 517 postów

Napisano 24 październik 2019 - 09:01

Potrzebuje namiarów na dobrego fizjoterapeutę w Krakowie, mam problem z przepukliną kręgosłupa i szukam kogoś kto mi pomoże. 

#2 alf

alf

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 753 postów

Napisano 24 październik 2019 - 12:19

Powiem że masz Nieciekawie ;/  Bliska mi osboa chorowała na to samo. Przepuklina, ciężki temat. Była u wielu neurologów oraz fizjoterapeutów oraz aktualnie również chodzi regularnie na rehabilitację.  No nic, wracając do tematu Polecam Ci centrum fizjoterapii Fizjoter, daję tutaj kontakt
Mają znakomitą obsługę i bardzo dobry personel. Gabinet prywatny, ale nie tak drogo, poza tym mam wrazenie, ze fizjoterapeuci są o wiele bardziej zaangażowani niż to bywa w gabinetach państwowych ( do których trudno się dostać bo kolejki są bardzo długie....).  Jak zakończysz leczenie napisz czy była jakaś poprawa.

Mi leczenie naprawdę pomogło, chodziłam tam z kręgosłupem. 

#3 Patka79

Patka79

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 467 postów

Napisano 20 listopad 2019 - 10:45

Masakra, trzeba dbać o swoje zdrowie codziennie, a nie dopiero jak coś nas bierze na tyle powaznie, że nie możemy normalnie funkcjonować. Ja po swoich problemach z kręgosłupem i rehabilitacji już bardziej dbam o siebie każdego dnia, żeby się nie nabawić jakichś schorzeń w przyszłości. Byłem na turnusie  w https://wojnar.pl/za...jne-kregoslupa/ i mogę szczerze polecić , bo bardzo mi pomógł ten wyjazd, nie dość , że wróciłem już w dużo lepszym stanie to nauczyłem się dbać po prostu o swoj kręgosłup

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych