Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Zdjęcie

Okulary do komputera

wróć do serwisu Moja Firma 22 odpowiedzi w tym temacie

#1 BarbaraGruszka

BarbaraGruszka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 620 postów

Napisano 24 październik 2019 - 07:31

No wiec potrzebuje okularów do komputera, czytania, jazdy samochodem. I tutaj pytanie dla wszystkich okularnic, gdzie kupowałyście swoje okularki? Co możecie polecić itp
Zależy mi aby kupić je stacjonarnie, ponieważ chce przymierzyć jakie wgl będą mi pasować

#2 dancewithhim

dancewithhim

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 786 postów

Napisano 24 październik 2019 - 10:51

Zapisz się do Aurum

https://aurum-optics...iejska-katowice

Tutaj jest link do ich salonu w Katowicach ale maja salony praktycznie w całej Polsce. Nie ma co kupować tanich, polecam zainwestować w porządne i wygodne.  nie patrz się  na te najtańsze oprawki, bo między 120 zł a 200 jest gigantyczna różnica w jakości, lepiej dołożyć już tą 100 i mieć coś co fajnie leży na nosie. 

W Aurum kupowałam swoje okulary i jestem z nich bardzo zadowolona, bo są niesamowicie wygodne. 

#3 mtzd

mtzd

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 909 postów

Napisano 30 wrzesień 2020 - 09:14

Oj nie jest to nic przyjemnego Mnie kiedyś bardzo piekły oczy od komputera, od kiedy sprawiłam sobie okulary z filtrem, przeszło jak ręką odjął. Natomiast drganie powieki może być objawem niedoboru magnezu - spróbuj zjeść jedno opakowanie, oczywiście nie na raz ;-) Magnez nie jest na receptę i nie da się go przedawkować. Przy okazji działa kojąco na nerwy.

Mi chyba z tego wszystkiego pomogły najbardziej wspomniane okulary z antyrefleksem... https://c-o.com.pl/o...c-o,c17,pl.html

#4 Guest_Dawid

Guest_Dawid
  • Goście

Napisano 26 luty 2021 - 00:54

Doskonałej jakości okulary do pracy przy komputerze znalazłem u optyka w Spektrum we Wrocławiu. Polecam ten ośrodek, uzyskałem tam kompleksową obsługę od zbadania wzroku po zakup okularów.

#5 KarolinaPL

KarolinaPL

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 133 postów

Napisano 28 maj 2021 - 08:36

Ja też w ubiegłym roku doszłam do wniosku, że potrzebuję nowych okularów. Niestety moja wada wzroku trochę się pogłębiła, dlatego udałam się do zakładu optycznego: www.optyk-wroclaw.com we Wrocławiu. Tam doradca wybrał dla mnie odpowiednie szkła i dopasował oprawki do kształtu mojej twarzy. Byłam bardzo zadowolona z miłej i profesjonalnej obsługi.

#6 Kubunio

Kubunio

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 29 maj 2021 - 20:39

Witam, 

chciałem wam polecić najlepszy serwis telefonów komórkowych w Warszawie, https;//phonetube.pl - są niezwykle fachowi, mają bardzo dobre ceny i błyskawiczny czas naprawy.
Naprawiają urządzenia wszystkich marek: apple, samsung, huawei, xiaomi, google.

Ja u nich wymieniałem wyświetlacz LCD i jestem mega zadowolony, szybko i niezwykle fachowo! serdecznie polecam.

#7 mozaila

mozaila

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 46 postów

Napisano 01 czerwiec 2021 - 16:04

Hej. Lubicie czytać blogi komputerowe? Ostatnio spodobał mi się bardzo https://sprawnykomputer.pl/blog-it/ . Widać, że jest stworzony przez profesjonalistów. Można znaleźć tutaj wiele przydatnych informacji, które warto później wykorzystać jeśli chodzi o jakąś usterkę czy nawet zadbać o odpowiednie oprogramowanie swojego komputera

#8 Arystokratka

Arystokratka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 1054 postów

Napisano 02 czerwiec 2021 - 10:25

Też się zastanawiam nad okularami do kompa. Ale nie wiem, czy to coś da, bo to nie jest kwestia promieniowania, tylko gapienia się w komputer z bliska.

#9 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 02 czerwiec 2021 - 11:49

Też się zastanawiam nad okularami do kompa. Ale nie wiem, czy to coś da, bo to nie jest kwestia promieniowania, tylko gapienia się w komputer z bliska.

Nie ma tzw. okularów do komputera. Okulary dobiera się do wady wzroku. Stosowanie okularów i liczenie, że komputer mniej zaszkodzi oczom, to bajka.

#10 fabiola

fabiola

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 47 postów

Napisano 21 lipiec 2021 - 15:05

Doskonałej jakości okulary do pracy przy komputerze znalazłem u optyka

Ja tam uważam, że nie ma to jak lekarz odpowiedni, ale zrobicie, co uważacie za słuszne. A skoro o tym mowa, to powiedzcie proszę, co powiecie na coś takiego jak leczenie lumbago? Czy wiecie, jak to się robi? Ja właśnie o tym czytam tutaj https://123zdrowie.p...ak-to-wyleczyc/ .

#11 Mixshot

Mixshot

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 38 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 23 lipiec 2021 - 11:12

Jako fotograf produktowy pracuję każdego dnia przez wiele godzin przed komputerem/ekranem i nie używam okularów i używać nie będę ;)

Proponuję rozważenie dobrego monitora. Nie męczą się tak oczy, które muszę mieć cały czas sprawne do robinia zdjęć.

Niestety dobry monitor to koszt ok. 4-5 tyś i więcej (24") i nie powala on pięknym designem. Raczej to kloc wyglądający jak sprzęt z poprzedniej epoki, ale dla fotografów to konieczność, bo kolory muszą być zgodne.

Jeśli weźmiecie zwykły monitor i popatrzycie na niego przez aparat w telefonie to zobaczycie, że monitor mruga. Jeśli tak jest to żadne okulary nie pomogą.

Monitor powinien w takim przypadku nie mrugać, to podstawa. W tego typu monitorach specjalizują się japońskie Eizo i Nec - są niestety drogie, ale zwiększają komfort pracy. NECa możecie kupić za ok 2,5 tyś zł. Nie jest idealny do fotografii, ale dla osoby pracującej na komputerze to będzie przepaść w porównaniu do całej reszty.

Fotografia produktowa z Wrocławia Zdjęcia produktowe | Packshot dla e-commerce | Studio fotograficzne

#12 PawluM

PawluM

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 248 postów

Napisano 17 sierpień 2021 - 08:33

Pracując codziennie wiele godzin przed komputerem nie tylko kręgosłup będzie narażony na różne problemy, ale także i nasz wzrok. Pomyślcie o tym bo lepiej zabezpieczać niż leczyć. Praca online to przede wszystkim porządny komputer. Pomyślcie o dysku SSD, ten może super się sprawdzić. Ten goodram cx400 będzie super wyborem.

#13 pacjent2001

pacjent2001

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 8 postów

Napisano 18 sierpień 2021 - 11:16

Witam,

Jako iż jestem księgowym to praca przy komputerze to dla mnie co najmniej 6 godzin dziennie. Kiedyś nie miałem problemu z oczami przed komputerem obecnie niestety - jak zbyt długo siedzę to po prostu bolą mnie oczy - tak jakby mięśnie gałek ocznych mnie bolały. Byłem też u okulisty i powiedział, że mam ok wszystko z oczami. czasami było mi też nie dobrze.

Obecnie kupiłem sobie takie okulary zerówki w media markt, które mają antyrefleksy, filtr uv i jakąś tam folię która blokuje kolor niebieski.

Przyznam że było dość dorogie 300 zł - ale mam jakieś takie wrażenie że jest lepiej. Mam je od miesiąca. Więc może trzeba jeszcze poczekać.

Zbyszek

Pozdrawiam

Zbyszek

#14 pacjent2001

pacjent2001

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 8 postów

Napisano 18 sierpień 2021 - 11:21

Jako fotograf produktowy pracuję każdego dnia przez wiele godzin przed komputerem/ekranem i nie używam okularów i używać nie będę ;)

Proponuję rozważenie dobrego monitora. Nie męczą się tak oczy, które muszę mieć cały czas sprawne do robinia zdjęć.

Niestety dobry monitor to koszt ok. 4-5 tyś i więcej (24") i nie powala on pięknym designem. Raczej to kloc wyglądający jak sprzęt z poprzedniej epoki, ale dla fotografów to konieczność, bo kolory muszą być zgodne.

Jeśli weźmiecie zwykły monitor i popatrzycie na niego przez aparat w telefonie to zobaczycie, że monitor mruga. Jeśli tak jest to żadne okulary nie pomogą.

Monitor powinien w takim przypadku nie mrugać, to podstawa. W tego typu monitorach specjalizują się japońskie Eizo i Nec - są niestety drogie, ale zwiększają komfort pracy. NECa możecie kupić za ok 2,5 tyś zł. Nie jest idealny do fotografii, ale dla osoby pracującej na komputerze to będzie przepaść w porównaniu do całej reszty.

Tak rónież zgadzam sie, że dobry monitor to podstawa. Ja obecnie w pracy mam DELLU2720Q czarny HDR - Ważny symbol nie kolor ;) O muszę przyznać, że też miałem problem. Obecnie kupiłem też okulary do komputera. Pisałem o tym w innym wątku. Ale monitor też mam nowy od 3 tygodni i jest to naprawdę różnica. Kosztował mnie na jednym z portali aukcyjnych 2619 zł - jest to 27 calowy monitor z zupełnie innym podświetleniem. Podobno wybierany przez grafików. I myślę, że warto w coś takiego zainwestować.

Jeżeli ktoś będzie miał jakieś pytania to proszę do mnie pisać. A jak ktoś będzie we Wrocławiu to zapraszam do najlepszego księgowego czyli mnie do: http://ksiegowosc-wroclaw.com

Pozdrawiam

Zbyszek

Pozdrawiam

Zbyszek

#15 Guest_Łukasz

Guest_Łukasz
  • Goście

Napisano 29 wrzesień 2021 - 21:25

Szczerze rekomenduję SPEKTRUM Ośrodek Okulistyki Klinicznej gdzie kompleksowo zadbasz o wzrok. W jednym miejscu możesz zbadać wzrok, dobrać odpowiednie soczewki oraz zakupić modne okulary. Polecam to miejsce!

#16 cryptoinformator

cryptoinformator

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 12 październik 2021 - 12:38

Szczerze mówiąc za wiele ci nie polecę, jednak jeśli juz chcesz w siebie inwestowac i swoje oczy to tylko pod okiem eksperta.

Odwiedźcie najlepszą stronę dotyczącą kryptowalut: Opinie Profit Maximizer

#17 luke45

luke45

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 1287 postów

Napisano 14 październik 2021 - 06:58

Ja mam z VE, warto kupować u nich na black friday

Always look on the bright side of life!

#18 Maia

Maia

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 222 postów

Napisano 14 październik 2021 - 11:48

Ja noszę okulary z muscateyewear i jestem zadowolona, oczy znacznie mniej się męczą podczas pracy przed komputerem, gdy w szkłach zastosowany jest dobry filtr.

#19 Guest_Monika

Guest_Monika
  • Goście

Napisano 22 październik 2021 - 21:33

Krakowskie Centrum Okulistyki OCULUS to ośrodek, który szczerze polecam. Rzetelna porada lekarska i pomoc w doborze odpowiednich okularów. Jestem zadowolona z jakości usług jakie świadczy ten gabinet.

#20 Guest_viki

Guest_viki
  • Goście

Napisano 22 październik 2021 - 21:48

dobre okulary to podstawa

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych