Skocz do zawartości

Zdjęcie

firma taksówkarska

wróć do serwisu Kadry 4 odpowiedzi w tym temacie

#1 ramona

ramona

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 62 postów

Napisano 23 październik 2019 - 22:30

Możecie polecić jakąś firmę taksówkarską działającą w obrębie Warszawy? Czesto korzystamy z taksóweki największy problem z tym, że trzeba długo czekać na samochody i zamawiac kazdorazowo telefonicznie. Czasami nawet klienci pytaja czy ejst mozliwosc zebysmy im zamowili, wiec zalezy mi na firmie, ktora oferuje dosc duzy wachlarz usług, ma jakąś aplikację do obsługi (nie za trudną oczywiście) i w miarę przyjazne formy płatnosci, najlepiej z możliwoscia podłączenia karty pod aplikacje

#2 anuka

anuka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 58 postów

Napisano 29 październik 2019 - 00:18

Free Now jak najbardziej polecam, dużą mają flotę, nie trzeba nie wiadomo ile czekać na auto, kierowcy sympatyczni, widać że znają wszelkie możliwe skróty jak się śpieszę to wolę żeby nie polegał tylko na gps tylko żeby wiedział którędy objechać itp, mają tam tylko licencjonowanych kierowców zresztą

#3 kamra

kamra

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 8 postów

Napisano 30 październik 2019 - 12:45

A ja się zgodzę z Anuka. Freenow to fajna sprawa, korzystamy w firmie, a ja nawet czasami prywatnie jak muszę gdzieś podjechać taxi. Zawsze bardzo profesjonalnie, kulturalnie, szybko i bezpiecznie. Prosta aplikacja i wygodna forma płatności. Nic dodać i nic ująć.   

#4 Guest_Karol

Guest_Karol
  • Goście

Napisano 31 październik 2019 - 17:04

Jak jestem w Wawie zamawiam tylko i wyłącznie opti taxi bo są najtańsi a zamawia sie wygodnie przez apkę, dowiozą sprawnie z pominięciem korków

#5 ewelinaas

ewelinaas

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 12 listopad 2019 - 08:46

Na pewno coś takiego ostatnio widziałem. Świadczy to o tym, że takich rzeczy nie brakuje. 

Epoki mijają jak ruchome piaski. Miejsce, w którym stoimy teraz, nie jest tym samym miejscem co poprzednio.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych