Skocz do zawartości

Zdjęcie

harmonogram i przekroczenie nominalnego

czas pracy

wróć do serwisu Kadry 1 odpowiedź w tym temacie

#1 Ewaqq

Ewaqq

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 23 październik 2019 - 10:59

Witam

Moi drodzy, może mi pomożecie w takiej sprawie

Mam pracownika który ma sporządzany harmonogram

Pracuje od środy do niedzieli po 8 godz.(instytucja kultury-może pracować w każdą nd)

1 listopad ma wolne ZE WZG.NA ŚWIĘTO

10 listopad (ND) - wolne bo będzie pracować 11.11 (wyjątek)

11 listopad -pracuje ( święto związane z moim pracodawcą czyli instytucja kultury)

W listopadzie z harmonogramu wychodzi jej 21 dni pracy czyli 168 godz. Nominalny to 152 godz.

Co tu wykombinować żeby nominalnego w harmonogramie nie przekroczyć. Musi pracować od śr do nd. czyli 5 dni.

Czasem wychodzą w mc niedogodziny np. w październiku z grafiku wychodziło 176 godz od śr do nd

#2 Guest_gość

Guest_gość
  • Goście

Napisano 23 październik 2019 - 12:18

Witam

Moi drodzy, może mi pomożecie w takiej sprawie

Mam pracownika który ma sporządzany harmonogram

Pracuje od środy do niedzieli po 8 godz.(instytucja kultury-może pracować w każdą nd)

1 listopad ma wolne ZE WZG.NA ŚWIĘTO

10 listopad (ND) - wolne bo będzie pracować 11.11 (wyjątek)

11 listopad -pracuje ( święto związane z moim pracodawcą czyli instytucja kultury)

W listopadzie z harmonogramu wychodzi jej 21 dni pracy czyli 168 godz. Nominalny to 152 godz.

Co tu wykombinować żeby nominalnego w harmonogramie nie przekroczyć. Musi pracować od śr do nd. czyli 5 dni.

Czasem wychodzą w mc niedogodziny np. w październiku z grafiku wychodziło 176 godz od śr do nd

A co tu chcesz kombinować? Przecież te godziny magicznie nie znikną skoro je przepracowała..

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: czas pracy

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych