Skocz do zawartości

Pożyczka online

wróć do serwisu Księgowość 12 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_stefano

Guest_stefano
  • Goście

Napisano 19 październik 2019 - 19:25

Gdzie polecacie wziąć pożyczkę przez internet? Zależy mi na szybkiej wypłacie i minimum formalności.

#2 PiotrD

PiotrD

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 17 postów

Napisano 21 październik 2019 - 10:14

Ja zaciągam pożyczki w firmie Szybka Gotówka  http://bit.ly/2oqLfMY- brak formalności oraz świetna oferta to najważniejsze zalety firmy. Polecam z całego serca. Pierwszą chwilówkę, jako nowy klient, dostaniesz za darmo. 

#3 Monkey_Funcky

Monkey_Funcky

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 787 postów

Napisano 29 październik 2019 - 08:44

Ja tam uważam, że od takich pożyczek to lepiej trzymać się z daleka, bo nic dobrego z nich nie wynika.

#4 luke45

luke45

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 1176 postów

Napisano 05 listopad 2019 - 10:20

Pożyczki teraz stosunkowo łato otrzymać. Warto jednak sprawdzić, co jest brane pod uwagę przy weryfikacji. Na http://uwagafinanse....stane-pozyczke/ można dowiedzieć się, o co należy zadbać przez zaciągnięciem pożyczki.

Always look on the bright side of life!

#5 Guest_oewonga

Guest_oewonga
  • Goście

Napisano 05 listopad 2019 - 18:33

Gdzie polecacie wziąć pożyczkę przez internet? Zależy mi na szybkiej wypłacie i minimum formalności.

Witam! Stefano, zachęcam Cię do skorzystania z oferty pożyczki w wonga.com Jako nowy Klient możesz ubiegać się u Nas o pożyczkę krótkoterminową w wysokości od 50 do 1500 zł na okres od 1 do 60 dni (koszt pierwszej to 10zł) lub ratalną w kwocie do 20000 zł na czas do 60 miesięcy. Przy każdej kolejnej pożyczce krótkoterminowej dostępny limit może wzrosnąć nawet do 2500 zł. Przykładowe RRSO i wszelkie koszty pożyczki znajdziesz na naszej stronie wonga.pl w momencie składania wniosku.

Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią: - telefonicznie pod numerem 22 388 88 88* oraz 660 168 100* lub - poprzez zamówienie rozmowy na naszej stronie internetowej - nasz konsultant oddzwoni najszybciej jak będzie to możliwe i odpowie na wszystkie pytania.

W razie pytań jestem do dyspozycji

Tomek | Ekspert wonga.com

* Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora.

#6 marmur87

marmur87

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 47 postów

Napisano 11 listopad 2019 - 22:38

Pamiętajcie, że korzystając z tego typu pożyczek, możemy wpaść w pętle chwilówek. Warto przeczytać poświęcony temu tematowi artykuł https://finanse.wp.p...40687349618817a. Jest to swoisty poradnik jak wyjść z długów. Pamiętajcie, że zawsze należy szukać rozwiązania, a nie powiększać problem.

#7 natasza85

natasza85

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 25 listopad 2019 - 11:38

Chciałabym wykonać zabieg wybielania zębów ,niestety nie mam takiej wolnej gotówki. Pomyślałam, że skorzystam z krótkoterminowej pożyczki na ten cel. Możecie polecić mi jakąś korzystną ofertę.

#8 Adaś2486

Adaś2486

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 80 postów

Napisano 19 marzec 2020 - 12:04

Dobrze sobie można warunki pożyczki dobrać pod siebie na stronie finrada.pl/pozyczki tam ustalasz sobie suwakiem sumę i czas spłaty i tyle. Dużo szybciej można dotrzeć do tych warunków które człowieka interesują zamiast przedzierać się przez dziesiątki różnych pożyczek.

#9 morebanker

morebanker

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 22 październik 2020 - 06:39

Chwilówki przez internet to bardzo wygodny sposób na uzyskanie pieniędzy. Czasem potrzebujemy pieniędzy na cito, bez zbędnych formalności i wizyt w bankach.

#10 szalonyksiengowy

szalonyksiengowy

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów
  • LokalizacjaPoznań

Napisano 22 październik 2020 - 19:09

W dobie kryzysu raczej odradzał bym pożyczki. Ale to tylko moje zdanie.

#11 umastar44

umastar44

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 24 październik 2020 - 08:11

Osobiście uważam, że najlepszym rozwiązaniem jest unikanie takich pożyczek

#12 davi

davi

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 26 postów

Napisano 10 listopad 2020 - 19:15

Pożyczkę online możesz wziąć w kilkudziesięciu firmach działających przez internet. Zajrzyj na https://chwilowapozyczka.pl - pożyczki online, które tam znajdziesz udzielane są na przykład przez tak popularne firmy, jak Wonga.pl, Lendon.pl, Extraportfel.pl. Hapipozyczki.pl i wiele innych instytucji. Każda ze znajdujących się tam instytucji oferuje pożyczkę, która sprofilowana jest pod innego pożyczkobiorcę. Jakiej pożyczki konkretnie potrzebujesz, Stefano? Domyślam się, że najbardziej by Ci zależało na pożyczce na dowód? Ale wśród samych tego rodzaju pożyczek bez zaświadczeń znajdziesz różne rodzaje. Jeśli chcesz wziąć pożyczkę na krótki okres czasu, to sprawdź chwilówki. Oferowane są one najczęściej na 30 lub 60 dni. Są szybkie, bo decyzja kredytowa zazwyczaj zapada w ciągu 15 minut. Łatwo je dostać, bo udzielane są z reguły na niewielkie kwoty, więc pożyczkodawca nie podejmuje dużego ryzyka, jeżeli nawet natrafi na osobę, która nie wywiąże się z umowy pożyczkowej. Jeśli chcesz pożyczyć pieniądze na dłuższy okres, to sprawdź instytucje oferujące pożyczkę ratalną. Twoja rata rozłożona będzie wtedy na kilka  czy kilkanaście (a czasem kilkadziesiąt) rat, które łatwiej Ci będzie spłacać. Natomiast jeśli jesteś zadłużony, albo nie masz dobrej historii kredytowej i szukasz pożyczkodawcy, który nie będzie przeprowadzał  weryfikacji w określonych rejestrach dłużników, to weź pożyczkę bez BIK. Jest jeszcze na rynku kilka firm, które nie sprawdzają tej bazy. Na koniec jedna uwaga: jeśli miałbym Ci doradzić gdzie najlepiej wziąć pożyczkę, to w pierwszej kolejności sugerowałbym Ci udanie się do swojego banku i zapytanie się w nim, czy nie mają dla Ciebie jakiejś oferty kredytu gotówkowego. Często banki skłonne są pożyczyć pieniądze swoim stałym klientom stosunkowo tanio. Dopiero w drugiej kolejności poszukałbym pożyczki online w jakiejś instytucji pozabankowej. Choć czasem i tam bywa korzystnie, pod warunkiem pożyczania w renomowanej firmie, czyli takiej, która ma pozytywne opinie od wielu klientów i w której oferowana jest uczciwa i bezpieczna pożyczka.

#13 mancity

mancity

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 93 postów

Napisano 15 listopad 2020 - 18:00

W kwestii pożyczki pomoże bardzo dobrze firma finansowa Bold Invest https://www.boldinvest.pl/ , to specjaliści którzy wywodzą się ze świata finansów. Potrafią dobrać odpowiednią pożyczkę, również online, często oferty różnią się od siebie bardzo. Możemy dopasować dzięki temu ofertę do potrzeb i celów, przy tym wiele nie stracić.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych