Skocz do zawartości

Pożyczka online

wróć do serwisu Księgowość 6 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_stefano

Guest_stefano
  • Goście

Napisano 19 październik 2019 - 19:25

Gdzie polecacie wziąć pożyczkę przez internet? Zależy mi na szybkiej wypłacie i minimum formalności.

#2 PiotrD

PiotrD

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 16 postów

Napisano 21 październik 2019 - 10:14

Ja zaciągam pożyczki w firmie Szybka Gotówka  http://bit.ly/2oqLfMY- brak formalności oraz świetna oferta to najważniejsze zalety firmy. Polecam z całego serca. Pierwszą chwilówkę, jako nowy klient, dostaniesz za darmo. 

#3 Monkey_Funcky

Monkey_Funcky

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 647 postów

Napisano 29 październik 2019 - 08:44

Ja tam uważam, że od takich pożyczek to lepiej trzymać się z daleka, bo nic dobrego z nich nie wynika.

#4 luke45

luke45

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 1032 postów

Napisano 05 listopad 2019 - 10:20

Pożyczki teraz stosunkowo łato otrzymać. Warto jednak sprawdzić, co jest brane pod uwagę przy weryfikacji. Na http://uwagafinanse....stane-pozyczke/ można dowiedzieć się, o co należy zadbać przez zaciągnięciem pożyczki.

Always look on the bright side of life!

#5 Guest_oewonga

Guest_oewonga
  • Goście

Napisano 05 listopad 2019 - 18:33

Gdzie polecacie wziąć pożyczkę przez internet? Zależy mi na szybkiej wypłacie i minimum formalności.

Witam! Stefano, zachęcam Cię do skorzystania z oferty pożyczki w wonga.com Jako nowy Klient możesz ubiegać się u Nas o pożyczkę krótkoterminową w wysokości od 50 do 1500 zł na okres od 1 do 60 dni (koszt pierwszej to 10zł) lub ratalną w kwocie do 20000 zł na czas do 60 miesięcy. Przy każdej kolejnej pożyczce krótkoterminowej dostępny limit może wzrosnąć nawet do 2500 zł. Przykładowe RRSO i wszelkie koszty pożyczki znajdziesz na naszej stronie wonga.pl w momencie składania wniosku.

Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią: - telefonicznie pod numerem 22 388 88 88* oraz 660 168 100* lub - poprzez zamówienie rozmowy na naszej stronie internetowej - nasz konsultant oddzwoni najszybciej jak będzie to możliwe i odpowie na wszystkie pytania.

W razie pytań jestem do dyspozycji

Tomek | Ekspert wonga.com

* Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora.

#6 marmur87

marmur87

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 29 postów

Napisano 11 listopad 2019 - 22:38

Pamiętajcie, że korzystając z tego typu pożyczek, możemy wpaść w pętle chwilówek. Warto przeczytać poświęcony temu tematowi artykuł https://finanse.wp.p...40687349618817a. Jest to swoisty poradnik jak wyjść z długów. Pamiętajcie, że zawsze należy szukać rozwiązania, a nie powiększać problem.

#7 natasza85

natasza85

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 25 listopad 2019 - 11:38

Chciałabym wykonać zabieg wybielania zębów ,niestety nie mam takiej wolnej gotówki. Pomyślałam, że skorzystam z krótkoterminowej pożyczki na ten cel. Możecie polecić mi jakąś korzystną ofertę.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych