Skocz do zawartości


Zdjęcie

Kiedy przedsiębiorstwo wodociągowo-kanalizacyjne może odciąć dostawę wody?


2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Prawo

Admin Prawo

    Zaawansowany użytkownik

  • Administratorzy forów
  • 672252 postów

Napisano 17 październik 2019 - 21:06

Przedsiębiorstwo wodociągowo-kanalizacyjne może, w pewnych, ustawowo określonych przypadkach, odciąć dostawę wody. Sama procedura odcięcia dostaw wody nie jest prosta i wymaga m.in. powiadomienia odbiorcy, wobec zamierza się przeprowadzić procedurę odcięcia wody przynajmniej na 20 dni przed planowanym terminem odcięcia wody oraz wskazania zastępczego punkt poboru wody pitnej. W jakich okolicznościach przedsiębiorstwo może odciąć dostawę wody?

Powrót do artykułu: Kiedy przedsiębiorstwo wodociągowo-kanalizacyjne może odciąć dostawę wody?

#2 Guest_Wiesiek

Guest_Wiesiek
  • Goście

Napisano 17 październik 2019 - 21:06

Zlorzylem zgłoszenie o legalizację przyloncza wody do mpwik warszawa przy zgłoszeniu powiedziano mi że nie odetnom mi wody po tygodniu wode mi odcieli i zostałem bez wody czy mogli tak zrobi ci przecież woda to podstawazycia co teraz mam zrobici

#3 Guest_Krystyna

Guest_Krystyna
  • Goście

Napisano 09 sierpień 2020 - 13:34

Czy wspólnota może odciąć wodę, powołując się na art. 8 ust. 1 pkt 1,3,4 ustawy o zbiorowym zaopatrzeniu w wodę i zbiorowym odprowadzaniu ścieków , jeśli nie dostałam żadnego pisma z przedsiębiorstwa wodociągowo-kanalizacyjnego???





Dodaj odpowiedź



  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych