Skocz do zawartości

Zdjęcie

Podróżowanie

wróć do serwisu Sektor Publiczny 5 odpowiedzi w tym temacie

#1 alf

alf

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 753 postów

Napisano 16 październik 2019 - 08:57

Czy są tutaj osoby, które lubią podróżować? 

Czy możęcie polecić jakieś miejsca, które warto jest odwiedzić? 

#2 dancewithhim

dancewithhim

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 582 postów

Napisano 17 październik 2019 - 11:33

Ja wielką fanką podróżowania nie jestem, ale przyznam szczerze, mam kilka miejsc, w które bardzo chciałabym pojechać i zobaczyć na własne oczy jak wyglądają. O dziwo nie ma wśród nich USA ani Wlk. Brytanii  Nigdy tam nie byłam i specjalnie mnie nie ciągnie.
Za to chętnie zobaczę Skandynawię (Finlandia, Norwegia, Islandia), Rosję lub Ukrainę, Amsterdam, Hiszpanię, Grecję, kilka miejsc w Azji (Bangkok, Tokio, Pekin, Szanghaj, Singapur) i prawie że całą Amerykę Południową (chyba przyjdzie mi tam zamieszkać, żeby życia mi starczyło).

Polecam spróbowanie równiez lotów w tunelu aerodynamicznym https://powiat-piase...niane-doznania/- można poczuć się jak podczas skoku ze spadochronem ! 

#3 Izak

Izak

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 64 postów

Napisano 17 październik 2019 - 12:25

A jakie miejsca cię w szczególności interesują? Chodzi o Polskę? Europę czy cały świat? :)

Z takich bliższych kierunków z pewnością mogę polecić Andaluzję, a w szczególności Benalmadenę, Malagę i El Chorro.

#4 PawluM

PawluM

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 50 postów

Napisano 17 listopad 2019 - 17:17

Kto nie lubi:) Coraz więcej osób traktuje to nawet jako swoje hobby i starają się w każdej wolnej chwili, dłuższym weekendzie, organizować wycieczki w góry, na zwiedzanie jakiegoś miasta. Opcji jest bardzo dużo na podróżowanie. Oczywiście warto też zwiedzać zagraniczne kraje, szczególnie, że bardzo łatwo jest znaleźć tanie bilety na samolot. Jeśli macie tak jak ja blisko lotnisko Rębiechowo czy jakiekolwiek inne, to wyloty za granicę będą jeszcze łatwiejszą rzeczą do zorganizowania. Trzeba po prostu chcieć;)

#5 JeckMenden

JeckMenden

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 02 grudzień 2019 - 16:28

Witam, oczywiście, lubię podróżować. Odwiedzamy wiele krajów. Polecam odwiedzić Holandię. Byliśmy tam wiele razy. Lubię odpoczywać w tym kraju. Zdarza się, że musimy wykonać wiele lotów, więc szukamy najtańszych lotów. I tutaj usługa zawsze przychodzi nam z pomocą: tickets.pl, dzięki czemu zawsze mogę znaleźć najtańsze loty szymany kraków. Dlatego mogę powiedzieć, że podróżowanie nie jest kosztowną przyjemnością. Musisz tylko wiedzieć, jak zaoszczędzić na transporcie, zakwaterowaniu i posiłkach. Mogę powiedzieć, że podróż prywatnym samochodem jest znacznie droższa niż transportem publicznym.
Każde miasto sprzedaje również broszury z popularnymi miejscami i atrakcjami miasta, abyś mógł zobaczyć najlepsze.

#6 mrowinski

mrowinski

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 17 postów

Napisano 10 grudzień 2019 - 19:20

A co zrobic w razie problemow z przewoznikiem typu linie lotnicze?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych