Skocz do zawartości

Zdjęcie

Podróżowanie

wróć do serwisu Sektor Publiczny 14 odpowiedzi w tym temacie

#1 alf

alf

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 811 postów

Napisano 16 październik 2019 - 08:57

Czy są tutaj osoby, które lubią podróżować? 

Czy możęcie polecić jakieś miejsca, które warto jest odwiedzić? 

#2 dancewithhim

dancewithhim

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 683 postów

Napisano 17 październik 2019 - 11:33

Ja wielką fanką podróżowania nie jestem, ale przyznam szczerze, mam kilka miejsc, w które bardzo chciałabym pojechać i zobaczyć na własne oczy jak wyglądają. O dziwo nie ma wśród nich USA ani Wlk. Brytanii  Nigdy tam nie byłam i specjalnie mnie nie ciągnie.
Za to chętnie zobaczę Skandynawię (Finlandia, Norwegia, Islandia), Rosję lub Ukrainę, Amsterdam, Hiszpanię, Grecję, kilka miejsc w Azji (Bangkok, Tokio, Pekin, Szanghaj, Singapur) i prawie że całą Amerykę Południową (chyba przyjdzie mi tam zamieszkać, żeby życia mi starczyło).

Polecam spróbowanie równiez lotów w tunelu aerodynamicznym https://powiat-piase...niane-doznania/- można poczuć się jak podczas skoku ze spadochronem ! 

#3 Izak

Izak

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 138 postów

Napisano 17 październik 2019 - 12:25

A jakie miejsca cię w szczególności interesują? Chodzi o Polskę? Europę czy cały świat? :)

Z takich bliższych kierunków z pewnością mogę polecić Andaluzję, a w szczególności Benalmadenę, Malagę i El Chorro.

#4 PawluM

PawluM

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 146 postów

Napisano 17 listopad 2019 - 17:17

Kto nie lubi:) Coraz więcej osób traktuje to nawet jako swoje hobby i starają się w każdej wolnej chwili, dłuższym weekendzie, organizować wycieczki w góry, na zwiedzanie jakiegoś miasta. Opcji jest bardzo dużo na podróżowanie. Oczywiście warto też zwiedzać zagraniczne kraje, szczególnie, że bardzo łatwo jest znaleźć tanie bilety na samolot. Jeśli macie tak jak ja blisko lotnisko Rębiechowo czy jakiekolwiek inne, to wyloty za granicę będą jeszcze łatwiejszą rzeczą do zorganizowania. Trzeba po prostu chcieć;)

#5 JeckMenden

JeckMenden

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 02 grudzień 2019 - 16:28

Witam, oczywiście, lubię podróżować. Odwiedzamy wiele krajów. Polecam odwiedzić Holandię. Byliśmy tam wiele razy. Lubię odpoczywać w tym kraju. Zdarza się, że musimy wykonać wiele lotów, więc szukamy najtańszych lotów. I tutaj usługa zawsze przychodzi nam z pomocą: tickets.pl, dzięki czemu zawsze mogę znaleźć najtańsze loty szymany kraków. Dlatego mogę powiedzieć, że podróżowanie nie jest kosztowną przyjemnością. Musisz tylko wiedzieć, jak zaoszczędzić na transporcie, zakwaterowaniu i posiłkach. Mogę powiedzieć, że podróż prywatnym samochodem jest znacznie droższa niż transportem publicznym.
Każde miasto sprzedaje również broszury z popularnymi miejscami i atrakcjami miasta, abyś mógł zobaczyć najlepsze.

#6 mrowinski

mrowinski

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 18 postów

Napisano 10 grudzień 2019 - 19:20

A co zrobic w razie problemow z przewoznikiem typu linie lotnicze?

#7 Zuzanka

Zuzanka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 56 postów

Napisano 18 grudzień 2019 - 20:05

Uwielbiam podróże zarówno małe i duże. Wyszukuję atrakcyjnych kierunków wyjazdów i tak na przykład już w kwietniu wybieram się do Uzbekistanu i Kazachstanu z Wytwórnią Wypraw. Ciekawa jestem tych miejsc gdzie przebiegało serce jedwabnego szlaku. Plan wyjazdu jest bardzo ciekawie rozpisany i uda się zobaczyć wiele ciekawych miejsc oraz posmakować lokalnych przysmaków. Cały wyjazd jest w dobrej cenie, która obejmuje nie tylko przeloty i noclegi ale i wyżywienie i ubezpieczenie.

#8 Mateo122

Mateo122

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 94 postów

Napisano 19 luty 2020 - 12:34

Czy znacie jakąś dobrą usługę transportową na trasie Modlin - Warszawa? Ja właśnie poszukuję czegoś naprawdę sprawdzonego w tym zakresie. Co uważacie na przykład o https://shuttle24.pl/en/? Jest to Waszym zdaniem rozwiązanie warte rozważenia?

(...) grzecznym dziewczynkom los się nie odpłaca.

#9 wicehrabia

wicehrabia

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 666 postów

Napisano 26 luty 2020 - 11:02

Nie znam.

#10 Doli

Doli

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 27 luty 2020 - 04:00

Ja polecam podróżowanie autostopem! to nie taka tradycyjna forma, chociaz wydaje mi sie ze w dzisiejszych czasach powraca. niezapomniana przygoda ! serdeczenie polecam!! :)

#11 Amadeo33

Amadeo33

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 04 czerwiec 2020 - 10:41

Jeśli ktoś dużo podróżuje, powinien wiedzieć, że jeśli lot zostanie odwołany lub opóźniony, to można starać się o odszkodowanie. Wystarczy zgłosić się do odpowiedniej firmy, która się tym zajmuje.

#12 Gustav2

Gustav2

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 202 postów

Napisano 09 czerwiec 2020 - 10:36

Czy są tutaj osoby, które lubią podróżować? 

Czy możęcie polecić jakieś miejsca, które warto jest odwiedzić? 

To zależy, jakie miejsca cię interesują? W Polsce czy na świecie?

Oto moja lista:

Polska --> Góry Stołowe, Cieszyn, Augustów, Ojcowski Park Narodowy, Dobczyce.

a pozatym cała Andaluzja w Hiszpanii (szczególnie Mijas, Malaga i Benalmadena) oraz półwysep Gargano we Włoszech.

#13 emilly1856

emilly1856

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 12 sierpień 2020 - 07:59

Ja bardzo lubię. Polecam podróż do Meksyku. Bilety są dość drogie, ale Meksyk jest przepiękny, a ja uwielbiam meksykańskie jedzenie. Warto jechać do miejsc, gdzie klimat jest zupełnie inny.

#14 Aligru

Aligru

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 211 postów

Napisano 20 sierpień 2020 - 09:55

W tym roku, pozostają nam podróże po kraju, ale nic straconego, bo Polska jest piękna. :) Warto odwiedzić miasta wojewódzkie np. piękny Wrocław. Powstaje tu wiele ciekawych miejsc, jak np, muzeum Hydropolis: https://hydropolis.pl/

#15 Naster

Naster

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 822 postów

Napisano 21 sierpień 2020 - 09:55

Zawsze jak gdzieś jedziemy z mężem to zabieram ze sobą książkę i w te wakacje przeczytałam "Kilka słów o miłości" Tomasza Kieresa #polskiegoNicholasaSparksa mega ciekawy i wciągający romans. Myślę, że już po samy opisie http://www.wydawnict...VVHVz3L9M_VBzOI kupicie sobie ją i przeczytacie. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych