Skocz do zawartości


Zdjęcie

Zasiłek pielęgnacyjny od 1 listopada 2019 r. - podwyżka, o ile wzrośnie


wróć do serwisu Kadry 3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Kadry

Admin Kadry

    Zaawansowany użytkownik

  • Administratorzy forów
  • 516271 postów

Napisano 15 październik 2019 - 09:21

1 listopada 2019 r. nastąpi podwyżka zasiłku pielęgnacyjnego. Jest to kolejna podwyżka zasiłku pielęgnacyjnego. Pierwsza miała miejsce 1 listopada 2018 r. W sumie wysokość zasiłku pielęgnacyjnego wzrośnie o 62,84 zł, czyli o ok. 40 proc. Sprawdź szczegóły komu przysługuje zasiłek, jak się o niego ubiegać.

Powrót do artykułu: Zasiłek pielęgnacyjny od 1 listopada 2019 r. - podwyżka, o ile wzrośnie

#2 Guest_Trzeba zacząć pisać

Guest_Trzeba zacząć pisać
  • Goście

Napisano 15 październik 2019 - 09:21

Generalnie nie wierzę w sprawiedliwość przy orzekaniu o niepełnosprawności. Żenada jeśli chodzi o rzetelne czytanie dokumentacji medycznej i badanie. Myślę, że w tym zdaniu nie jestem odosobniona.

#3 Guest_TRZEBA MÓWIĆ O TYM GŁOŚNO!!!

Guest_TRZEBA MÓWIĆ O TYM GŁOŚNO!!!
  • Goście

Napisano 22 październik 2019 - 08:52

Dokładnie tez tak uważam!!! Lekarze nie badają nie przeglądają dostarczanych dokumentów. Ktoś to choruje przewlekle ma wadę wrodzona i przez 20 lat dostaje orzeczenie o stopniu nie pełnosprawności umiarkowanym nagle staje się zdrowy i ma stopień lekki nie istotne że choroba postępuje i dochodzą kolejne .!!! Do tego chore osoby pracują na etatach i na dodatek wszystko się zabiera zaś zdrowi ludzie zdolni do pracy siedzą w domach na d*pach i dostają kasę za lenistwo od państwa.Jaka tutaj sprawiedliwość ja się pytam????

#4 Guest_Edu

Guest_Edu
  • Goście

Napisano 19 listopad 2019 - 20:11

Być może miałem rzetelnych lekarzy lub orzeczników.Moja kadencja niepewności trwała 4 lat. Dostawałem co 2 lata zaśiłek w sumie cztery lata.Następna komisja dowiodła że należy przyznać na stałe i tak otrzymałem znaczny stopień niepełnosprawności na stałe. Nie piszę o problemach zdrowotnych bo to nie zmieni nic w ocenie innych którzy zostali ich zdaniem pokrzywdzeni.Dodaj odpowiedź  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych